سلامت

اهمیت مولتی ویتامین برای آقایان

استفاده از مولتی ویتامین ها چه اهمیتی برای آقایان دارند؟ ول من یکی از مکمل های قابل استفاده برای آقایان می باشد که سرشار از مواد معدنی و مولتی ویتامین های موردنیاز بدن آن ها می باشد و با استفاده از آن افراد می توانند به افزایش سطح انرژی موردنیاز بدن خود کمک کنند.

توضیحاتی درباره ول من و مولتی ویتامین آقایان

قرص ول من را می توان از جمله یکی از مکمل های مولتی ویتامین آقایان در نظر گرفت که با دارا بودن ترکیبات و مواد بسیار مغذی از قبیل جینسینگ، کوآنزیم کیو 10 و سایر مواد معدنی و ویتامین های موردنیاز بدن افراد، می تواند به بهبود و تقویت قوای جنسی آن ها کمک و منجر به افزایش باروری توسط آن ها شود و قدرت باروری آن ها را افزایش دهد. با استفاده از ول من، می توان به افزایش در توانایی ها و تمایلات جنسی آقایان کمک و به بهبود روابط جنسی آن ها کمک کرد. باید بیان کرد که افراد با استفاده از این مکمل، می توانند به بهبود نعوظ و رفع اختلالات و مشکلات آن کمک و هم چنین تعداد و کیفیت اسپرم را نیز بهبود بخشند.

از دیگر خصوصیت این مولتی ویتامین آقایان، این است که با استفاده از آن هم چنین می توان به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک و منجر به بهبود در عملکرد آن شد. به گونه ای که می توان بیان کرد با استفاده از ول من، می توان میزان توانایی ها و مقاومت بدن را در برابر بیماری های فصلی و هم چنین بیماری های قلب و عروقی و بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا بالا برد.

علل استفاده از ول من

با استفاده از مکمل ول من، می توان به افزایش در میزان سلامتی پوست، مو و ناخن های افراد کمک و از ایجاد هر گونه اختلال در آن ها از قبیل ریزش موها و هم چنین نرم و شکننده شدن ناخن ها و چین و چروک و افتادگی پوست پیشگیری کرد.

ول من، از جمله یکی از مهم ترین مکمل های مولتی ویتامین آقایان می باشد که حاوی ویتامین ها و مواد معدنی موردنیاز بدن آن ها در تمام سنین می باشد و با استفاده از آن می توانند به تأمین مواد معدنی و ویتامین های موردنیاز بدن خود کمک و کمبود آن را در بدن جبران نمایند.

با استفاده از مولتی ویتامین آقایان از قبیل ول من، می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن افراد کمک و منجر به بهبود عملکرد بدن شد و از ابتلای فرد به بیماری های قلبی و عروقی و هم چنین بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا پیشگیری کرد. محصول مورد بررسی، می تواند به تقویت قوای جنسی کمک و قدرت باروری را در افراد افزایش دهد.

ویژگی های ول من

 • حفاظت کننده از بدن در برابر رادیکال های آزاد ناشی از فعالیت ها و هم چنین ورزش های سنگین؛
 • کمک کننده به حفظ شادابی و سلامتی پوست و پیشگیری کننده از ریزش موها؛
 • کمک به تأمین مواد معدنی و هم چنین مولتی ویتامین های موردنیاز بدن آقایان در تمام سنین؛
 • تأمین میزان کمبود ویتامین ها و مواد معدنی در بدن؛
 • تقویت کننده قوای جنسی افراد و افزایش دهنده قدرت باروری آن ها؛
 • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن افراد و بهبود در عملکرد آن؛
 • پیشگیری کننده از ابتلای فرد به بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا؛
 • سرشار از ترکیب بسیار مؤثر جینسینگ؛
 • کمک کننده به تولید انرژی در بدن؛
 • نوعی مکمل فاقد شکر، نمک، گلوتن و مخمر؛
 • فاقد مواد نگهدارنده و رنگ های مصنوعی؛

خاصیت درمانی ول من

ول من را می توان مولتی ویتامین آقایان در نظر گرفت که با دارا بودن ترکیبات و مواد بسیار مؤثری از جمله جینسینگ، می تواند با ناباروری آن ها مقابله و منجر به تقویت قوای جنسی و افزایش قدرت باروری در آقایان شود. باید بیان کرد که با استفاده از این مکمل، افراد می توانند هم چنین به تقویت سیستم بدنی خود در برابر ابتلای به انواع بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و انفولانزا کمک و هم چنین به حفظ سلامت بدنی خود و هم چنین پوست، مو و ناخن ها نیز کمک و از ایجاد هر گونه عارضه و ناراحتی در آن ها پیشگیری کنند.

مواد تشکیل دهنده ول من

در جدول زیر به بررسی مؤثرترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده مکمل مورد بررسی اشاره شده است:

نام ترکیبمقدار موجود ترکیب موردنظر به ازای 1 قرصدرصد نیاز روزانه
ویتامین A750 میکروگرم94 %
ویتامین D35 میکروگرم100 %
ویتامین E20 میلی گرم167 %
ویتامین C60 میلی گرم75 %
ویتامین B112 میلی گرم51091 %
ویتامین B25 میلی گرم357 %
ویتامین B320 میلی گرم125 %
ویتامین B69 میلی گرم643 %
ویتامین B9500 میکروگرم250 %
ویتامین B129 میکروگرم360 %
ویتامین B750 میکروگرم100 %
ویتامین B510 میلی گرم167 %
آهن6 میلی گرم43 %
منیزیم50 میلی گرم13 %
زینک15 میلی گرم150 %
ید150 میکروگرم100 %
منگنز3 میلی گرم150 %
مس1000 میکروگرم100 %
کروم50 میکروگرم125 %
سلنیوم150 میکروگرم273 %
سیلیکون10 میلی گرم**
آرژنین20 میلی گرم**
متیونین20 میلی گرم**
بتاکاروتن2 میلی گرم**
PABA20 میلی گرم**
جینسینگ سیبری20 میلی گرم**
بیوفلاوونوید10 میلی گرم**
کوآنزیم کیوتن2 میلی گرم**
ال کارنیتین30 میلی گرم**

 

کلام آخر

در متن فوق به بررسی یک مکمل تحت عنوان، مولتی ویتامین آقایان پرداخته شده است که ول من نامیده می شود و افراد می توانند با استفاده از آن به افزایش قدرت باروری خود کمک و قوای جنسی خود را نیز تقویت کنند. از دیگر خواص این مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری ها می باشد. افرادی که به بیماری های خاص مبتلا می باشند برای استفاده از این مکمل، باید با پزشک مشورت کنند.  

5/5 (1 نظر)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *