سلامت

بهترین مکمل های بدنسازی

چربی سوز قوی

وجود چربی های اضافی در بدن همیشه باعث خراب شدن اندام و چاق دیده شدن فرد می گردد. راهکارهای لاغری مثل ورزش، رژیم و یا انجام انواع عمل های زیبایی و حذف چربی های بدن ممکن است سخت و پر هزینه باشد. یک راهکار دیگر که به راحتی شما را از شر چربی های اضافی بدن خلاص می کند، استفاده از چربی سوز قوی می باشد. شما می توانید با استفاده از این چربی سوز قوی بدون سختی زیاد و پرداخت هزینه های گزاف صاحب اندامی لاغر و خوش فرم شوید.

توجه داشته باشید که خرید و مصرف چربی سوز قوی معتبر و استاندارد بسیار مهم است. متاسفانه در بازار داروهایی وجود دارد که استانداردهای لازم را نداشته و به صورت غیر قانونی تولید می شوند. استفاده از این نوع چربی سوز ها اثرات مضری بر روی بدن شما دارد و ممکن است آسیب های غیر قابل جبرانی را وارد نماید. در هنگام خرید حتما به نشان های استاندارد توجه کرده و از مراکز معتبری داروی چربی سوز قوی خود را خریداری نمایید. استفاده از یک چربی سوز استاندارد در دوره زمانی مشخص می تواند سبب کم شدن چربی های بدن و رسیدن به اندام ایده آل گردد.

 

سی ال ای

قرص های لاغری سی ال ای از انواع استاندارد هستند که توسط ورزشکاران برای بدنسازی و فیتنس استفاده می گردد. این قرص ها دارای اسید چرب امگا6 هستند و سبب افزایش چربی سوزی در بدن می گردند. این ماده با تحریک غدد چربی و افزایش چربی سوزی از انباشته شدن چربی بیشتر در بدن نیز جلوگیری می نماید. بهتر است تجویز این مکمل توسط افراد حرفه ای و مربیان بدنسازی انجام شود.

مصرف خودسرانه و زیاد قرص سی ال ای می تواند موجب ایجاد بیماری هایی در بدن گردد. در مواردی اگر این قرص بیش از اندازه مصرف شود موجب اختلالاتی در کبد می شود. بهتر است بعد از استفاده دوره ای از این قرص با انجام آزمایش خون آنزیم های کبد خود را کنترل نموده و از سلامت بدن اطمینان یابید. در دوره ای که از این قرص برای لاغری و چربی سوزی استفاده می شود حتما باید ورزش و تمرین مرتب نیز انجام گیرد. نتیجه گیری از سی ال ای وابسته به انجام تمرینات مرتب می باشد و بدون فعالیت حرفه ای نمی توان به نتیجه مطلوب دست یافت. حتما قبل از مصرف با مربی حرفه ای خود مشورت نموده و از او راهنمایی های لازم را برای مصرف این قرص دریافت نمایید تا بعدا دچار عوارضی نگردید.

 

بی سی دبل ای

قرص های بی سی دبل ای یکی از مکمل هایی هستند که ورزشکاران برای افزایش توان عضله از آن استفاده می نمایند. استفاده از این قرص قبل از تمرین و یا بعد از آن سبب افزایش قدرت توده عضلانی شده و سطح انرژی ورزشکار را افزایش می دهد. این قرص دارای اسید های آمینه مفید برای عضلات بدن می باشد. وجود این اسید آمینه های مفید در عضلات سبب خستگی کمتر فرد در حین تمرینات می شود و انرژی کلی عضلات را بالا می برد. در مرحله بعد از تمرین و ریکاوری نیز استفاده از این ماده موجب ترمیم بیشتر و بهتر عضلات بدن می گردد.

این مکمل های بدنسازی در گروه مکمل های کم خطر قرار دارند. اما مصرف بیش از اندازه آن قطعا موجب ایجاد خطراتی می شود. از جمله عوارض مصرف بی رویه قرص های بی سی دبل ای ایجاد بیماری دیابت و عارضه های قلبی می باشد. توصیه می شود حتما از این دارو تحت نظر افراد حرفه ای استفاده شود و به صورت خودسرانه از آن استفاده نگردد. قرص های بی سی دبل ای را حتما از مراکز و داروخانه های معتبر تهیه کنید.

 

کربو الیمپ

مکمل کربوالیمپ نوعی از مکمل های پودری است که برای تامین کربوهیدرات کافی بدن مصرف می گردد. کربوهیدرات ها منبع مهمی از انرژی برای بدن هستند و استفاده از آن ها سبب تامین انرژی بدن ورزشکار برای تمرین می شود. البته در مواردی نیز کسانی که مشکل وزن گیری دارند و به سختی وزن می گیرند هم از این مکمل استفاده می کنند. ممکن است برخی از ورزشکاران وزن مناسب برای انجام مسابقات را نداشته باشند. استفاده از کربو الیمپ می تواند وزن ورزشکار را افزایش داده و او را آماده برای شرکت در مسابقات نماید.

 

مکمل بدنسازی

نحوه ی مصرف کربو الیمپ به این صورت است که مقداری از آن را قبل از تمرین و مقدار مشخصی را نیز بلافاصله بعد از تمرین باید استفاده نمایید. استفاده از این مکمل سبب افزایش انرژی در بدن می شود و خستگی ناشی از ورزش را به حداقل می رساند. این نوع مکمل پودری از جمله مکمل های کم خطر است اما مصرف بیش از اندازه و غیر اصولی آن موجب ایجاد اختلالاتی در کبد و کلیه می گردد. حتما قبل از مصرف با مربی خود مشورت نمایید. در صورتی که کربو الیمپ به صورت صحیح مصرف نگردد، ممکن است موجب چاقی موضعی در بدن گردد.

نکته ی بسیار مهم که باید برای خرید تمام مکمل ها رعایت کنید، خرید مکمل های استاندارد از داروخانه ها و مراکز معتبر می باشد. متاسفانه استفاده از انواع مکمل های غیر استاندار نه تنها فایده ای ندارد بلکه موجب آسیب رسیدن به کبد، کلیه و ایجاد بسیاری دیگر از بیماری ها در بدن می شود. استفاده اصولی و تحت نظر مربی از مکمل های استاندارد می تواند شما را برای رسیدن به هدف های خود کمک کند و از ایجاد صدمه جلوگیری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *