سلامت

تاثیر ویتامین B بر انرژی روزانه

ویتامین B1 یا تیامین یک ویتامین محلول در آب در ماهی، غلات کامل و آجیل است. تیامین کربوهیدرات ها و چربی ها را به گلوکز تبدیل می کند. گلوکز انرژی مورد نیاز برای سلامتی مطلوب را فراهم می کند. یک مکمل B1 می تواند انرژی بهبود یافته را فراهم کند

آیا نیازمند انرژی بالا هستید؟
خستگی بر هر بخش از عملکرد تأثیر می گذارد. برای دستیابی به اهداف روزانه، اهداف کاری یا انجام یک تمرین خوب، انرژی کلیدی است. کمبود ویتامین ممکن است دلیل طولانی شدن دوشنبه ها باشد. بنابراین آیا ویتامین خاصی می تواند کار را انجام دهد؟ آیا یک مکمل پاسخ مناسب برای انرژی کم است.

مقدار زیادی ویتامین B دریافت کنید
وقتی برای انرژی به ویتامین‌ها تکیه می‌کنیم، هیچ ویتامینی بهتر از  ویتامین B نیست. بدن قادر به تولید ویتامین B در مقادیر مورد نیاز برای سلامتی مطلوب نیست. اما با انتخاب هشت ویتامین B، کدام نوع B بیشترین انرژی را می دهد؟

B1 را برای انرژی امتحان کنید
ویتامین B1 یا تیامین یک ویتامین محلول در آب در ماهی، غلات کامل و آجیل است. تیامین کربوهیدرات ها و چربی ها را به گلوکز تبدیل می کند. گلوکز انرژی مورد نیاز برای سلامتی مطلوب را فراهم می کند. مکمل B1 می تواند انرژی بهبود یافته را فراهم کند. کمبود B1 نه تنها به معنای کاهش انرژی است، بلکه باعث کاهش عملکرد مغز و سیستم عصبی می شود.

یک تقویت کننده B5 دریافت کنید
B5 یا اسید پانتوتنیک به مو، پوست و حتی کاهش کلسترول کمک می کند. اما B5 برای انرژی نیز حیاتی است. B5 با افزودن ویتامین B برای تبدیل غذا به انرژی کار می کند. هر چه B5 بیشتر باشد، تبدیل انرژی بیشتر است. مانند B12، B5 به ایجاد گلبول های قرمز خون و سلامت متابولیک کمک می کند.

B3 برای انرژی و بدن
اگر قارچ یا آووکادو در منو است، دوز زیادی از B3 نیز وجود دارد. ویتامین B3 یا نیاسین در زمینه پزشکی برای درمان کلسترول محبوبیت پیدا کرد. با این حال، نیاسین مانند B5 به بهبود متابولیسم و تحریک جریان خون کمک می کند. ویتامین B3 همچنین سلامت جنسی و انرژی را بهبود می بخشد و به اتاق خواب کمک می کند!

ویتامین B6 برای قدرت پایدار
آیا هیچ یک از ویتامین های B سخت تر از B6 عمل می کند؟ B6 یا پیریدوکسین به ترمیم عضلات، مبارزه با کم خونی، عملکرد مغز و موارد دیگر کمک می کند. مهمتر از آن، B6 پروتئین ها، چربی ها و کربوهیدرات ها را به گلوکز تبدیل می کند. این ویتامین مصرف انرژی را نیز مدیریت می کند و با مصرف مکمل B6 می توان انرژی طولانی مدت را انتظار داشت.

مزایای انرژی B12
ویتامین B12 به همراه B6 برای تامین انرژی بهترین هستند. تقریباً تمام سلول های بدن از B12 استفاده می کنند. علاوه بر کمک به تشکیل گلبول های قرمز، B12 چربی و پروتئین را به انرژی تبدیل می کند. کمبود B12 باعث خستگی و کم خونی می شود. اگر کمبود انرژی مشکل ساز است، به دوز B12 برسید.

نتیجه نهایی؟ B برای انرژی خوب است.
حقیقت این است که هشت ویتامین B به روشی منحصر به فرد به متابولیسم کمک می کنند. هر چه متابولیسم کارآمدتر باشد، انرژی کارآمدتر است. ویتامین هایی مانند B5 و B6 با هم کار می کنند. B12 همراه با B6 انرژی زا است. داروسازان و پزشکان اغلب مکمل B کمپلکس با کیفیت بالا را پیشنهاد می کنند. مکمل B کمپلکس ویتامین های B توصیه شده روزانه را در یک دوز فراهم می کند.

چند  پیشنهاد  :

سافت ژل ویتامین ب کمپلکس یوروویتال 60 عددی

ویژگی های سافت ژل ویتامین ب کمپلکس یوروویتال 60 عددی

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل موردنظر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مکملی بسیار اساسی و مهم از نوع سافت ژل و از گروه ویتامین های ب کمپلکس و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان؛
  • مهم ترین محصول مورد استفاده افراد در زمینه کمک به تأمین ویتامین های گروه B موردنیاز بدن و هم چنین کمک به بهبود و تقویت سیستم عصبی و تولید انرژی در بدن؛
  • محصولی بسیار مقوی و مهم در زمینه کمک به تقویت رشد ذهنی و هم چنین سنتز طبیعی و متابولیسم برخی از واسطه های عصبی؛
  • مهم ترین مکمل مورد استفاده افراد در زمینه کمک به حفظ سلامت روان فرد و هم چنین کمک به کاهش ضعف ها، خستگی ها و متابولیسم طبیعی انرژی در بدن؛
  • محصولی بسیار مقوی و مهم در زمینه کمک به خون سازی جهت انتقال طبیعی اکسیژن در بدن فرد؛
  • مهم ترین مکمل مورد استفاده افراد در زمینه کمک به بهبود و تقویت حافظه و تمرکز افراد؛
  • محصولی بسیار مقوی و مهم و سرشار از ویتامین های ب کمپلکس و کمک به تأمین میزان کمبود ویتامین های ب کمپلکس موردنیاز در بدن افراد؛
  • مهم ترین محصول مورد استفاده افراد و سرشار از ترکیب بسیار مناسب و متعادل از 8 نوع ویتامین ضروری برای بدن افراد؛

برای خرید این محصول کلیک کنید 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *