سلامت

درباره زینک پلاس بیشتر بدانیم

یوروویتال زینک 15 محصولی بسیار مقوی و مهم از نوع قرص و از گروه زینک و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

زینک یکی از مهم ترین مواد و ترکیبات معدنی بسیار مقوی و مفیدی می باشد که دارای عملکرد بسیار مؤثر و مفیدی در بدن افراد می باشد و افراد می توانند با استفاده از آن به بهبود و تقویت در سیستم ایمنی بدن خود کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نموده و به حفظ سلامتی بدن خود در برابر انواع عوارض و اختلالات کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نمایند.

از دیگر خاصیت استفاده از زینک کمک به بهبود و تقویت در پوست، مو و ناخن های فرد می باشد که افراد می توانند با استفاده از این محصول از هر گونه عوارض و اختلال در این اجزا پیشگیری کنند. مکمل های بسیار زیادی وجود دارد که سرشار از مواد و ترکیب بسیار مؤثر و مفید زینک می باشد و در این متن نیز به معرفی یکی از مهم ترین این مکمل ها پرداخته شده است که یوروویتال زینک 15 نامیده می شود و در ادامه متن به بررسی و معرفی کامل تر خواص و ویژگی های استفاده از آن پرداخته می شود.

با یوروویتال زینک 15بیشتر آشنا شویم

قرص زینک مورد بررسی یکی از مهم ترین محصولات و مکمل های مورد استفاده افراد می باشد که سرشار از ترکیب و ماده بسیار مقوی و مهم زینک می باشد و افراد می توانند با استفاده از آن به تأمین میزان زینک موردنیاز در بدن خود کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نموده و کمبود آن در بدن را جبران کنند.

می توان مکمل مورد بررسی را مهم ترین محصول در زمینه کمک به بهبود و تقویت در سیستم ایمنی بدن افراد در نظر گرفت چرا که افراد می توان با استفاده از آن، از هر گونه عوارض و اختلال در بدن خود خودداری کرده و به بهبود و تقویت در سیستم بدنی خود در برابر انواع بیماری ها از قبیل بیماری های قلبی و عروقی و نیز بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا، کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نمایند.

کمک به بهبود در عملکرد سیستم ایمنی بدن افراد نیز از دیگر خصوصیات استفاده از قرص زینک مورد بررسی در این متن می باشد به طوری که می توان بیان کرد افراد می توانند با استفاده از این محصول بسیار مقوی و مهم به بهبود و تقویت در پوست، مو وناخن های خود کمک کرده و می توانند از بروز هر گونه عوارض و اختلال در آن ها پیشگیری نمایند و با استفاده از این محصول است که افراد می توانند همواره پوستی شاداب و زیبا، ناخن هایی سفت و مقاوم و هم چنین موهایی ضخیم، بلند و پرپشت داشته باشند و از هر گونه عوارض و اختلال در این اجزا از قبیل چین و چروک، خشکی پوست، افتادگی و لکه های رنگی بر روی پوست، شکننده و نرمی ناخن ها و هم چنین ریزش و سفید شدن موها و علاوه بر این، نازک شدن تار آن ها پیشگیری نمایند.

در ارتباط با ویژگی ها و خصوصیات اختصاصی مکمل مورد بررسی نیز باید بیان شود که این مکمل، محصولی بسیار مقوی و مهم از نوع قرص و از گروه زینک و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

در ادامه این متن به ارائه اطلاعات بیش تر و کامل تری از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل مورد بررسی در این متن یعنی یوروویتال زینک 15و هم چنین مهم ترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده آن پرداخته می شود.  

ویژگی های یوروویتال زینک 15

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل موردنظر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محصولی بسیار مقوی و مهم از نوع قرص و از گروه زینک و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان؛
 • مکملی بسیار مقوی و مهم در زمینه کمک به تقویت و بهبود در سیستم ایمنی بدن افراد و بهبود در عملکرد آن؛
 • مهم ترین و مقوی ترین مکمل مورد استفاده در زمینه کمک به تقویت و حفظ سلامتی پوست، مو و ناخن های افراد؛
 • مهم ترین محصول مورد استفاده در زمینه کمک به پیشگیری از هر گونه چین و چروک، افتادگی پوست، لکه های رنگی و آکنه و نیز خشکی در پوست افراد؛
 • محصولی بسیار مقوی و مفید در جهت کمک به پیشگیری از ریزش و سفید شدن موهای افراد و نیز جلوگیری از نازک شدن تار آن ها و کمک کننده به افزایش در میزان رشد و بلند شدن آن ها؛
 • مهم ترین مکمل مورد استفاده افراد در جهت کمک به حفظ سلامتی و شادابی و نیز جوانسازی پوست افراد؛
 • مهم ترین محصول مورد استفاده افراد در زمینه کمک به مقابله با آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد در بدن؛
 • محصولی بسیار مقوی و مهم در جهت کمک به پیشگیری از شکننده شدن و هم چنین نرم شدن ناخن های افراد و کمک به رشد و استحکام آن ها؛
 • مهم ترین مکمل مورد استفاده بسیار مقوی در جهت کمک به پیشگیری از ایجاد لک های سفید در ناخن های فرد؛
 • مهم ترین محصول مورد استفاده افراد با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی؛

هشدارهایی درباره استفاده از یوروویتال زینک 15

از مهم ترین هشدارها و نکاتی که افراد باید در مصرف مکمل موردنظر به آن توجه داشته باشند را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لازم به ذکر است که مصرف آنتی بیوتیک هایی از خانواده تتراسایکلین و سیپروفلوکساسین به علت کاهش در میزان جذب زینک در بدن افراد، باید 2 ساعت قبل و یا 4 الی 6 ساعت پس از مصرف مکمل مورد بررسی انجام شود.
 • در صورتی که فرد به بیماری های مزمن مبتلا می باشد باید در جریان باشد که قبل از مصرف این محصول با پزشک خود در این زمینه مشورت کند.
 • در صورتی که فرد به مواد و ترکیبات تشکیل دهنده مکمل مورد بررسی حساسیت داشته باشد باید از مصرف آن خودداری کند.
 • زنان باردار و یا مادران شیرده نیز باید در جریان باشند که برای مصرف این محصول باید قبل از مصرف با پزشک خود در این زمینه مشورت نمایند.
 • در صورتی که فرد در حال استفاده از دارو و یا مکمل خاصی می باشد باید از مصرف مکمل مورد بررسی خودداری نموده و قبل از مصرف با پزشک خود در این زمینه مشورت کند.
 • افراد باید در جریان باشند که میزان استفاده از این محصول را بدون تجویز پزشک خود افزایش ندهند.
 • در صورت مشاهده هر گونه آسیب در درپوش ظرف و یا جعبه آن، باید از مصرف آن خودداری نمود.
 • لازم به ذکر است که محصول مورد بررسی نوعی مکمل تغذیه ای می باشد که برای تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد.
 • افراد باید در نظر داشته باشند که محصول مورد بررسی را به دور از دسترس کودکان نگهداری نمایند.
 • افراد باید در نظر داشته باشند که باید محصول مورد بررسی را در جای خشک و خنک و به دور از نور و رطوبت و در دمای کم تر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری کنند.

شیوه مصرف

روش استفاده از مکمل مورد بررسی در این متن به این صورت می باشد که افراد باید روزانه 1 عدد قرص از مکمل مورد بررسی را به همراه با میزان آب کافی مصرف نمایند و از مصرف بیش از مقدار توصیه شده توسط پزشک خودداری کنند.

ترکیبات

در این متن به بررسی و معرفی یکی از مهم ترین محصولات و مکمل های مورد استفاده افراد که سرشار از ترکیب و ماده بسیار مقوی و مفید زینک می باشد پرداخته شده است که یوروویتال زینک 15 نامیده می شود و افراد می توانند با استفاده از آن به تأمین میزان زینک موردنیاز در بدن خود کمک های بسیار مؤثر و  مفیدی نمایند و به این ترتیب به بهبود و تقویت سلامتی سیستم بدن خود کمک های بسیار مؤثری کنند.

در جدول زیر به بررسی مهم ترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده مکمل مورد بررسی به ازای میزان موجود از هر ترکیب در این محصول و نیز درصد نیاز روزانه افراد به آن اشاره شده است:

نام ترکیب مقدار موجود ترکیب موردنظر به ازای 1 قرص درصد نیاز روزانه
زینک 15 میلی گرم 150 %
ویتامین C 100 میلی گرم 125 %
ویتامین B1 1.3 میلی گرم 118 %
ویتامین B2 1.5 میلی گرم 107 %
ویتامین B6 1.6 میلی گرم 114 %
ویتامین B12 3 میکروگرم 120 %
فولیک اسید 200 میکروگرم 100 %
نیاسین 9 میلی گرم 56 %
بیوتین 150 میکروگرم 300 %
پانتوتنیک اسید 6 میلی گرم 100 %

 

نتیجه گیری

یوروویتال زینک 15 مکمل مورد بررسی ما در متن فوق می باشد که سرشار از مواد و ترکیبات بسیار مؤثر و مفیدی می باشد و افراد می توانند با استفاده از آن به بهبود و تقویت در سیستم بدنی خود کمک کنند و می توان بیان کرد که این مکمل، محصولی بسیار مقوی و مهم از نوع قرص و از گروه زینک و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *