سلامت

درباره فول باکس های هلث

فول باکس های هلث محصولی بسیار مؤثر و مفید از نوع قرص و از گروه فولیک اسید و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

بدن افراد همواره برای بهبود در عملکرد خود به استفاده از انواع مواد معدنی و ویتامین ها نیاز دارد و می توان گفت که این میزان نیاز در دوران شیردهی و نیز بارداری بیش تر و مهم تر می باشد. در این خانم ها افراد برای کمک به بهبود و تقویت در سیستم بدنی خود و جنین، باید همواره در نظر داشته باشند که از محصولات و مکمل های سرشار از مواد و ترکیبات بسیار مؤثر و مفیدی استفاده نمایند.

زینک و فولیک اسید از جمله ترکیبات بسیار مؤثر و مفید برای استفاده در دوران بارداری، شیردهی و هم چنین دوران ماقبل از بارداری می باشد که افراد باید برای کمک به بهبود و رشد شناختی و ذهنی جنین و نیز کمک به بهبود و تقویت در سیستم بدنی خود و نوزاد از مکمل های سرشار از این دو ترکیب بسیار مؤثر و مفید استفاده نمایند.

یکی از مهم ترین محصولات و مکمل های مورد استفاده برای بانوان در دوران بارداری، قبل از بارداری و نیز شیردهی که سرشار از فولیک اسید و زینک می باشد فول باکس های هلث می باشد که در این متن به بررسی و ارائه اطلاعات بیش تر و جامع تری از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات این محصول پرداخته می شود.

با فول باکس های هلث بیشتر آشنا شویم

قرص مورد بررسی در این متن یکی از مهم ترین محصولات و مکمل های سرشار از 1 میلی گرم فرم فعال و احیا شده فولیک اسید 5- متیل تتراهیدروفولات گلوکزامین و 150 میکروگرم ید می باشد که افراد می توانند با استفاده از آن و به واسطه این مواد و ترکیبات تشکیل دهنده برای کمک به بهبود و تقویت رشد ذهنی و جسمی کودک خود در دوران بارداری، دوران ماقبل از بارداری و نیز در دوران شیردهی از این محصول استفاده نمایند.

به طور کلی می توان مکمل مورد بررسی را مهم ترین محصول مورد استفاده در زمینه کمک به افزایش در رشد و تکامل سیستم عصبی در جنین و پیشگیری از هر گونه عوارض و اختلال در آن در نظر گرفت که با استفاده از این محصول بسیار مقوی، می توان خطر نارسایی های مغزی – نخاعی مادرزادی را در صورت مصرف یک ماه پیش از بارداری کاهش داد.

استفاده از این مکمل می تواند پایداری بیش تر و نیز فراهمی زیستی بهتری را به دلیل محلولیت در آب و دارا بودن قابلیت جذب بالا برای سلول ها فراهم نماید.

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات دیگر مکمل مورد بررسی این است که می تواند به بهبود و تقویت در سیستم ایمنی بدن مادر و جنین کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نماید و از هر گونه عوارض و اختلال در آن ها پیشگیری کند و هم چنین می توان بیان کرد که استفاده از این مکمل می تواند به تأمین میزان ید و فولیک اسید موردنیاز بدن مادر کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نماید.

در ارتباط با ویژگی ها و خصوصیات اختصاصی مکمل مورد بررسی باید بیان کرد که این مکمل، محصولی بسیار مؤثر و مفید از نوع قرص و از گروه فولیک اسید و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

در ادامه این متن به ارائه اطلاعات بیش تر و کامل تری از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل مورد بررسی در این متن یعنی فول باکس های هلث و هم چنین مهم ترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده آن پرداخته می شود.

ویژگی های فول باکس های هلث

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل موردنظر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محصولی بسیار مؤثر و مفید از نوع قرص و از گروه فولیک اسید و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان؛
 • مکملی بسیار مقوی و مهم در زمینه کمک به بهبود و تقویت سیستم ایمنی مادر و جنین و پیشگیری از ایجاد هر گونه عوارض و اختلال در آن؛
 • مکملی بسیار مناسب و مفید و مورد استفاده برای مادران در دوران پیش از بارداری، بارداری و هم چنین شیردهی؛
 • محصولی بسیار مؤثر و مفید در زمینه کمک به کاهش دوره خطر نارسایی های مغزی و نخاعی؛
 • مهم ترین مکمل سرشار از ید و فولیک اسید و تأمین کننده میزان ید و فولیک اسید موردنیاز بدن مادران؛
 • مکملی بسیار مقوی و مهم در زمینه کمک به بهبود و تکامل در سیستم عصبی و مغزی جنین و پیشگیری از هر گونه عوارض و اختلال در آن؛
 • مکملی بسیار مقوی و مهم در زمینه فراهم کردن پایداری بیش تر و فراهمی زیستی بهتر به دلیل محلولیت در آب بالا برای سلول ها؛

هشدارهایی درباره استفاده از فول باکس های هلث

از مهم ترین هشدارها و نکاتی که افراد باید در مصرف مکمل موردنظر به آن توجه داشته باشند را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورتی که افراد به بیماری های خاصی مبتلا می باشند باید در جریان باشند که قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود در این باره مشورت کنند.
 • افرادی که دارای سابقه بیماری های مرتبط با تیروئید از قبیل هایپو یا هایپرتیروئیدیسم، گواتر و غیره را داشته باشند برای استفاده از این محصول باید حتماً قبل از مصرف با پزشک خود در این زمینه مشورت کنند.
 • در صورتی که افراد به مواد و ترکیبات تشکیل دهنده محصول مورد بررسی حساسیت داشته باشند باید از مصرف آن خودداری نمایند.
 • زنان باردار و شیرده نیز باید در جریان باشند که برای استفاده از این محصول قبل از مصرف با پزشک خود در این زمینه مشورت کنند.
 • در صورتی که افراد در حال استفاده از داروهای خاصی می باشند باید از مصرف مکمل مورد بررسی خودداری کرده و قبل از مصرف با پزشک خود در این زمینه مشورت کنند.
 • افراد باید در جریان باشند که میزان استفاده از این محصول را بدون تجویز پزشک خود افزایش ندهند.
 • در صورت مشاهده هر گونه آسیب در درپوش ظرف و یا جعبه آن، باید از مصرف آن خودداری نمود.
 • لازم به ذکر است که محصول مورد بررسی نوعی مکمل تغذیه ای می باشد که برای تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد.
 • افراد باید در نظر داشته باشند که محصول مورد بررسی را به دور از دسترس کودکان نگهداری نمایند.
 • افراد باید در نظر داشته باشند که باید محصول مورد بررسی را در جای خشک و خنک و به دور از نور و رطوبت و در دمای کم تر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری کنند.

شیوه مصرف

شیوه استفاده از محصول مورد بررسی در این متن به این صورت می باشد که افراد باید روزانه 1 عدد قرص از مکمل مورد بررسی را مصرف نمایند.

ترکیبات

در این متن به بررسی یکی از مهم ترین محصولات و مکمل های مورد استفاده افراد پرداخته شده است که فول باکس های هلث نامیده می شود و سرشار از ترکیبات و مواد بسیار مغذی و مهمی به خصوص برای استفاده مادران در دوران پیش از بارداری، بارداری و هم چنین بعد از بارداری می باشد و افراد می توانند با استفاده از این قرص به بهبود و تقویت رشد ذهنی و شناختی کودک خود کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نموده و از هر گونه عوارض و اختلال در آن پیشگیری کنند.

  در جدول زیر به بررسی مهم ترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده مکمل مورد بررسی به ازای میزان موجود از هر ترکیب در این محصول و نیز درصد نیاز روزانه افراد به آن اشاره شده است:

نام ترکیب مقدار موجود ترکیب موردنظر به ازای 1 عدد قرص درصد نیاز روزانه
5- متیل تتراهیدروفولات گلوکوزامین 5-MTHF گلوکوزامین 1 میلی گرم 125 %
ید (به عنوان یدید پتاسیم( 150 میکروگرم 100 %

 

نتیجه گیری

در این متن به بررسی یکی از مهم ترین محصولات و مکمل های مورد استفاده برای افراد پرداخته شده است که سرشار از ترکیبات و مواد بسیار مغذی و مهمی بوده و مادران می توانند با استفاده از آن پیش از بارداری و در دوران بارداری و پس از بارداری به بهبود و تقویت رشد شناختی و ذهنی کودک خود کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نمایند و سیستم عصبی آن ها را نیز تقویت کنند و اختلالات و عوارض موجود در آن را از بین ببرند.

محصول مورد بررسی همان طور که ذکر شد فول باکس های هلث نامیده می شود و هم چنین می توان آن را مهم ترین محصول مورد استفاده در زمینه کمک به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن مادر و جنین در نظر گرفت و افراد می توانند با استفاده از آن ضمن کمک به بهبود در عملکرد بدنی، از هر گونه عوارض و اختلال موجود در آن نیز پیشگیری کنند.

در ارتباط با ویژگی های اختصاصی مکمل مورد بررسی نیز باید بیان کرد که این مکمل، محصولی بسیار مؤثر و مفید از نوع قرص و از گروه فولیک اسید و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *