مولتی ویتامین

درباره مولتی ویتامین یوروویتال

مولتی ویتامین یوروویتال  محصولی بسیار مقوی و مهم از نوع قرص و از گروه مولتی ویتامین های عمومی و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

لازم به ذکر است که افراد می توانند با استفاده کردن از انواع مواد معدنی و نیز مولتی ویتامین های بسیار مقوی و مهم به بهبود و تقویت در سیستم ایمنی بدن خود در برابر انواع عوارض و اختلالات کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نموده و از ابتلای به انواع بیماری ها پیشگیری کنند. زمانی که سیستم ایمنی بدن افراد سالم باشد، در مقابل افراد دارای پوست، مو و ناخن های بسیار زیبا و شادابی می باشند و می توانند از ایجاد هر گونه عوارض و اختلال در آن ها پیشگیری کنند.

بنابراین، در این متن به بررسی و معرفی یکی از مهم ترین محصولات و مکمل های مورد استفاده افراد و سرشار از مواد معدنی و مولتی ویتامین های موردنیاز بدن افراد در زمینه کمک به بهبود و تقویت در سیستم ایمنی بدن پرداخته شده است که یوروویتال مولتی ویتامین 30 عددی نامیده می شود و در ادامه متن به معرفی کامل تر این محصول پرداخته می شود.

با یوروویتال مولتی ویتامین بیشتر آشنا شویم

مکمل مورد بررسی در این متن یکی از مهم ترین محصولات و مکمل های مورد استفاده برای افراد می باشد که سرشار از مواد معدنی و هم چنین مولتی ویتامین های موردنیاز بدن افراد می باشد که افراد می توانند با استفاده از آن به تأمین مواد معدنی و نیز مولتی ویتامین های موردنیاز در بدن خود کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نموده و کمبود آن ها در بدن را رفع کنند.

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از این محصول این است که افراد می توانند با استفاده از این مکمل بسیار مغذی و مهم به بهبود و تقویت در سیستم ایمنی بدن خود کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نموده و از هر گونه عوارض و اختلال و بیماری در آن ها پیشگیری کنند که از جمله این عوارض و اختلالات می توان به بیماری های قلبی و عروقی و نیز بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا اشاره نمود.

می توان هم چنین بیان کرد که افراد می توانند با استفاده از این مکمل بسیار مغذی و مهم به بهبود و تقویت در سلامت پوست، مو و ناخن های خود کمک کرده و از هر گونه عوارض و اختلال در آن ها از قبیل چین و چروک، خشکی و افتادگی پوست و هم چنین ریزش و سفید شدن موها و نازک شدن تار مو، شکننده و نرم شدن ناخن ها و سایر اختلالات دیگر پیشگیری نمایند و هم چنین افراد می توانند با استفاده از این مکمل همواره پوستی شاداب و زیبا و نیز ناخن هایی سفت و محکم و نیز موهایی بلند و افشان داشته باشند.

در ارتباط با مهم ترین ویژگی های اختصاصی مکمل مورد بررسی نیز لازم است بیان کنیم که این مکمل، محصولی بسیار مقوی و مهم از نوع قرص و از گروه مولتی ویتامین های عمومی و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

در ادامه این متن به ارائه اطلاعات بیش تر و کامل تری از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل مورد بررسی در این متن یعنی یوروویتال مولتی ویتامین 30 عددی و هم چنین مهم ترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده آن پرداخته می شود.

ویژگی های یوروویتال مولتی ویتامین 

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل موردنظر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محصولی بسیار مقوی و مهم از نوع قرص و از گروه مولتی ویتامین های عمومی و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان؛
 • مهم ترین محصول مکملی برای کمک به بهبود و تقویت در سیستم ایمنی بدن افراد و پیشگیری از هر گونه عوارض و اختلال در آن از قبیل انواع بیماری های عفونی و نیز بیماری های قلبی و عروقی؛
 • محصولی بسیار مؤثر و مفید در زمینه کمک به بهبود و تقویت در پوست، مو و ناخن های افراد و پیشگیری از هر گونه عوارض و اختلال در آن ها؛
 • مهم ترین مکمل مورد استفاده افراد در زمینه کمک به زیبایی و سلامت پوست و پیشگیری از ایجاد چین و چروک و نیز خشکی و افتادگی در پوست؛
 • مکملی بسیار مقوی در زمینه کمک به سفت و محکم کردن ناخن های افراد و پیشگیری از هر گونه عوارض و اختلال در آن از قبیل نرم شدن و شکنندگی؛
 • مهم ترین محصول در زمینه کمک به بهبود و تقویت در موهای افراد و پیشگیری از هر گونه عوارض و اختلال در آن از قبیل ریزش و سفید شدن و نیز نازک شدن تار موهای فرد؛
 • محصولی بسیار مؤثر و مفید در زمینه کمک به مقابله با کم خونی های ناشی از کمبود آهن در بدن؛
 • مهم ترین مکمل مورد استفاده در زمینه کمک به بهبود در عملکرد سیستم عصبی مرکزی و پیشگیری از هر گونه عوارض و اختلال در آن؛
 • مهم ترین مکمل مورد استفاده برای نوجوانان و کمک به بهبود در بخش بینایی افراد؛
 • محصولی بسیار مقوی و سرشار از انواع مواد معدنی و نیز مولتی ویتامین های موردنیاز در بدن افراد؛
 • مهم ترین مکمل در زمینه کمک به تأمین کمبود مولتی ویتامین ها و مواد معدنی موردنیاز در بدن افراد؛

هشدارهایی درباره استفاده از یوروویتال مولتی ویتامین 

از مهم ترین هشدارها و نکاتی که افراد باید در مصرف مکمل موردنظر به آن توجه داشته باشند را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورتی که فرد به بیماری مزمن و یا خاصی مبتلا است، باید در جریان باشند که قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود در این باره مشورت کنند.
 • در صورتی که فرد به مواد و ترکیبات تشکیل دهنده مکمل مورد بررسی حساسیت داشته باشد باید از مصرف آن خودداری کند.
 • زنان باردار و شیرده نیز باید در جریان باشند که برای استفاده از این محصول قبل از مصرف با پزشک خود در این زمینه مشورت نمایند.
 • در صورتی که افراد در حال استفاده از داروهای خاصی هستند، باید از مصرف مکمل مورد بررسی خودداری نموده و قبل از مصرف با پزشک خود در این زمینه مشورت کنند.
 • افراد باید در جریان باشند که میزان استفاده از این محصول را بدون تجویز پزشک خود افزایش ندهند.
 • افراد باید در صورت مشاهده هر گونه آسیب در درپوش ظرف و یا جعبه آن، از مصرف آن خودداری نمایند.
 • لازم به ذکر است که محصول مورد بررسی نوعی مکمل تغذیه ای می باشد که برای تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد.
 • افراد باید در نظر داشته باشند که محصول مورد بررسی را به دور از دسترس کودکان نگهداری کنند.
 • افراد باید در نظر داشته باشند که باید محصول مورد بررسی را در جای خشک و خنک و به دور از نور و رطوبت و در دمای کم تر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری کنند.

شیوه مصرف

روش استفاده از محصول مورد بررسی در این متن به این صورت می باشد که افراد باید روزانه 1 عدد قرص را با میزان آب کافی مصرف نمایند.

ترکیبات

در این متن به بررسی یکی از مهم ترین مکمل ها و محصولات سرشار از مواد و ترکیبات بسیار مؤثر و مفیدی پرداخته شده است که یوروویتال مولتی ویتامین 30 عددی نامیده می شود و افراد می توانند با استفاده از آن به تأمین مواد معدنی و مولتی ویتامین های موردنیاز در بدن خود کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نمایند.

در جدول زیر به بررسی مهم ترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده مکمل مورد بررسی به ازای میزان موجود از هر ترکیب در این محصول و نیز درصد نیاز روزانه افراد به آن اشاره شده است:

نام ترکیب مقدار موجود ترکیب موردنظر به ازای 1 قرص درصد نیاز روزانه
ویتامین A 800 میکروگرم 75 %
ویتامین B1 1.4 میلی گرم 100 %
ویتامین B2 1.6 میلی گرم 114 %
ویتامین B6 2 میلی گرم 143 %
پانتوتنیک اسید 6 میلی گرم 100 %
فولیک اسید 200 میکروگرم 100 %
نیاسین 18 میلی گرم 113 %
ویتامین B12 1 میکروگرم 40 %
ویتامین C 60 میلی گرم 75 %
ویتامین D3 5 میکروگرم 100 %
ویتامین E 10 میلی گرم 83 %
بیوتین 150 میکروگرم 300 %
ویتامین K 30 میکروگرم 40 %
کلسیم 162 میلی گرم 20 %
منیزیم 100 میلی گرم 27 %
فسفر 125 میلی گرم 18 %
کرومیوم 60 میکروگرم 150 %
آهن 5 میلی گرم 36 %
ید 100 میکروگرم 67 %
مس 1 میلی گرم 100 %
منگنز 2 میلی گرم 100 %
مولیبدن 80 میکروگرم 160 %
سلنیوم 30 میکروگرم 55 %
زینک 5 میلی گرم 50 %

 

نتیجه گیری

یوروویتال مولتی ویتامین  مکمل مورد بررسی در متن فوق می باشد و می توان بیان کرد که این مکمل؛ محصولی بسیار مقوی و مهم از نوع قرص و از گروه مولتی ویتامین های عمومی و هم چنین مورد استفاده برای عموم افراد اعم از زنان و مردان می باشد.

    

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *