سلامت

شربت ایمیونیس برای چاقی

شربت ایمیونیس، از جمله یکی از مؤثرترین مکمل های قابل استفاده برای افراد می باشد که افراد با استفاده از آن می توانند به افزایش در میزان وزن خود دست یابند و میزان اشتهای خود را نیز افزایش دهند.

توضیحاتی درباره شربت ایمیونیس

شربت ایمیونیس، از جمله یکی از مؤثرترین مکمل های قابل استفاده برای افراد می باشد که سرشار از مواد معدنی و هم چنین مولتی ویتامین های موردنیاز بدن می باشد و با استفاده از آن می توان به تأمین مواد و ویتامین های موردنیاز بدن کمک و کمبود آن ها در بدن را نیز تأمین کرد. با استفاده از محصول مورد بررسی، می توان به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک و منجر به بهبود عملکرد آن شد و به این ترتیب، از ابتلای به انواع بیماری ها از قبیل بیماری های قلبی و عروقی و هم چنین بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا پیشگیری کرد.

شربت ایمیونیس، سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی به همراه با ویتامین D3 می باشد که افراد با استفاده از آن می توانند به محافظت از بدن در برابر آلودگی های محیطی کمک و میزان مقاومت بدن را در برابر عفونت ها افزایش دهند. می توان این مکمل را بسیار مناسب در زمینه کمک به افزایش در میزان اشتهای فرد در نظر گرفت که با استفاده از آن می توان به اضافه وزن خود کمک کرد.

از مهم ترین ترکیبات و مواد تشکیل دهنده محصول مورد بررسی می توان به زینک و سلنیوم، به عنوان دو فاکتور مهم در فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدانی اشاره کرد. محصول مورد بررسی هم چنین سرشار از ترکیبات ویتامینی بسیار مؤثر از قبیل B2، B6، B12، منیزیم و هم چنین منگنز می باشد.

ویژگی های شربت ایمیونیس

 • سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی بسیار مغذی و مؤثر برای کمک به حفظ سلامت بدن افراد؛
 • تأمین کننده ویتامین ها و مواد معدنی موردنیاز بدن و جبران کمبود آن ها در بدن؛
 • افزایش دهنده میزان اشتهای فرد و به دنبال آن اضافه وزن؛
 • حاوی دو فاکتور مهم در فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدان از قبیل زینک و سلنیوم؛
 • سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدانی بسیار قوی به همراه ویتامین D3؛
 • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن افراد و بهبود در عملکرد آن در برابر انواع بیماری ها از قبیل بیماری های عفونی مانند سرما خوردگی و آنفولانزا و هم چنین بیماری های قلبی و عروقی؛
 • فاقد نمک، مخمر، لاکتوز و هم چنین رنگ های مصنوعی؛
 • حفاظت کننده از بدن در برابر آلودگی های محیطی؛
 • افزایش دهنده میزان مقاومت بدن افراد در برابر انواع عفونت ها؛
 • حاوی ویتامین های بسیار مؤثر B2، B12 و هم چنین B6؛
 • حاوی ترکیب بسیار مقوی منیزیم و منگنز؛
 • کمک کننده به حفظ سلامت بدن افراد؛

فواید استفاده از شربت ایمیونیس برای اضافه وزن

همان طور که ذکر شد، یکی از ویژگی های استفاده از شربت ایمیونیس، کمک به اضافه وزن و افزایش دادن میزان اشتهای افراد می باشد و بسیاری از افراد از جمله بزرگسالان برای کمک به افزایش در میزان وزن خود از این مکمل استفاده می کنند. در قسمت ویژگی های این متن، به بررسی مهم ترین ترکیبات تشکیل دهنده این شربت اشاره شده است. حال، در ادامه، به معرفی برخی از ترکیبات تشکیل دهنده شربت ایمیونیس که دارای تأثیر بیش تری در اضافه وزن فرد می باشد، پرداخته می شود.

یکی از ترکیبات تشکیل دهنده شربت مورد بررسی، ویتامین B1 می باشد و باید بیان کرد که همه ویتامین های گروه ب کمپلکس، منجر به متابولیسم بدن می شوند، اما از بین این ویتامین ها، ویتامین B1 (تیامین)، می تواند منجر به افزایش در میزان اشتهای فرد شود. به طوری که کمبود آن در بدن با کاهش اشتها همراه است و افراد باید برای افزایش در میزان اشتهای خود از محصولات سرشار از ویتامین ب 1 استفاده کنند.

زینک نیز از دیگر ترکیب تشکیل دهنده شربت ایمیونیس می باشد که می تواند منجر به اضافه وزن شود و کمبود آن در بدن، می تواند منجر به کاهش اشتها و تضعیف عملکرد ایمنی بدن شود. به طوری که معمولاً پزشکان این ترکیب را برای کمک به افزایش در میزان وزن تجویز می کنند.

مواد تشکیل دهنده شربت ایمیونیس

در جدول زیر به بررسی مهم ترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده محصول مورد بررسی یعنی شربت ایمیونیس پرداخته شده است:

نام ترکیب مقدار موجود ترکیب موردنظر در هر 10 میلی لیتر درصد نیاز روزانه
ویتامین D3 IU 200 100 %
بتا کاروتن 1.5 میلی گرم **
تیامین 3 میلی گرم 273 %
ویتامین B6 1.5 میلی گرم 107 %
ویتامین B12 1.8 میکروگرم 72
نیکوتین آمید 15 میلی گرم 94 %
بیوتین 60 میکروگرم 120 %
دکسپانتنول 3 میلی گرم **
آهن گلوکونات 8 میلی گرم 57 %
روی گلوکونات 7 میلی گرم 70 %
منگنز 1 میلی گرم 50 %
مس 0.6 میلی گرم 60 %
سلنیوم 40 میکروگرم 73 %
منیزیم 20 میلی گرم 5 %
ید 50 میکروگرم 33 %
کروم 8 میکروگرم 20 %
کولین بیتارتارت 10 میلی گرم **
ال کارنیتین تارتات 5 میلی گرم **

 

کلام آخر

در متن فوق به بررسی یکی از مهم ترین مکمل های بسیار مؤثر به نام شربت ایمیونیس، برای کمک به اضافه وزن پرداخته شده است که افراد با استفاده از آن، می توانند به خصوص با دارا بودن دو ترکیب بسیار مؤثر زینک و هم چنین ویتامین B1 یا تیامین، به افزایش در میزان اشتها و به دنبال آن، افزایش در وزن خود کمک کنند. هم چنین افراد با استفاده از این محصول می توانند به تقویت سیستم بدنی خود در برابر انواع بیماری های عفونی کمک و از بدن در برابر آلاینده های محیطی محافظت کنند. برای کمک به اثربخشی بیش تر این محصول، افراد باید در صورتی که در حال استفاده از داروهای خاصی می باشند، قبل از استفاده از این شربت، با پزشک خود مشورت کنند. علاوه بر این، افراد می توانند با استفاده از این مکمل، به تولید انرژی بیش تر در بدن خود کمک و به مقابله با رادیکال های آزاد بپردازند.

 

شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *