سلامت

شربت ایمیونیس و تقویت سیستم ایمنی بدن

شربت ایمیونیس که سرشار از ترکیبات و مواد معدنی و ویتامین های موردنیاز بدن افراد می باشد، افراد می توانند با استفاده از آن به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن خود کمک کنند و منجر به بهبود عملکرد آن در برابر انواع بیماری ها از قبیل بیماری های قلبی و عروقی و هم چنین بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا و کرونا شوند. بنابراین، خرید ایمیونیس دارای خاصیت های بسیار مهمی برای سلامت بدن افراد می باشد.

توضیحاتی درباره شربت ایمیونیس

شربت ایمیونیس یکی از مؤثرترین مکمل های قابل استفاده برای افراد می باشد که حاوی ترکیبات معدنی و ویتامینی بسیار مغذی می باشد و افراد با استفاده از آن می توانند به بهبود و حفظ سلامت بدنی خود کمک کنند. افراد با استفاده از این مکمل، می توانند ضمن کمک به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن خود و هم چنین بهبود در عملکرد آن، از ابتلای به انواع بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا و هم چنین بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری کنند و همواره به حفاظت از سلامت بدن خود کمک کنند.

با استفاده از این محصول، افراد هم چنین می توانند به افزایش میزان انرژی در بدن خود کمک و خستگی ها و ضعف های بدنی را از خود رفع کنند. زمانی که سیستم ایمنی بدن افراد سالم و قوی باشد، می تواند با میکروب های مضر مبارزه و انواع بیماری ها و عفونت ها را از فرد دور کند. بنابراین، باید بیان کرد که تمام کسانی که به طور دائم به بیماری ها و امراض عفونی از قبیل سرما خوردگی، آنفولانزا و یا کرونا مبتلا می شوند، دارای سیستم ایمنی ضعیفی می باشند و باید برای کمک به بهبود کیفیت میزان سلامتی بدن خود سعی کنند که از انواع مکمل های تقویتی استفاده کنند که باید بیان کرد خرید ایمیونیس و استفاده از آن می تواند در این زمینه بسیار مؤثر و مفید باشد.

شربت ایمیونیس با دارا بودن ترکیباتی از قبیل زینک، سلنیوم به عنوان دو فاکتور مهم در فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدانی و دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی، می تواند به تقویت سیستم بدنی افراد و عملکرد صحیح آن کمک های مؤثر و مفیدی نماید.

محصول مورد بررسی، از جمله یکی از مهم ترین مکمل های فاقد نمک، مخمر، لاکتوز و هم چنین رنگ های مصنوعی می باشد که می تواند از بدن در برابر آلودگی های محیطی محافظت و میزان مقاومت بدن را در برابر عفونت ها افزایش دهد و به این ترتیب، به حفظ سلامت بدن افراد کمک های مؤثری نماید.

می توان شربت ایمیونیس را بهترین شربت برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان و بزرگسالان در نظر گرفت که به خصوص دارای نقش پیشگیری کننده در سرما خوردگی کودکان می باشد و معمولاً والدین ترجیح می دهند که همواره برای کودک خود از این مکمل استفاده کنند. پس باید بیان کرد که خرید ایمیونیس، می تواند گزینه بسیار مؤثری برای استفاده افراد جهت پیشگیری از کرونا، سرما خوردگی و هم چنین آنفولانزا باشد.

ویژگی های شربت ایمیونیس

  • سرشار از ترکیبات زینک و سلنیوم به عنوان دو فاکتور مهم در فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدانی؛
  • محصولی سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدانی بسیار قوی به همراه ویتامین D3؛
  • کمک به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن افراد و بهبود در عملکرد ان؛
  • کمک به حفظ سلامت بدن افراد؛
  • پیشگیری کننده از ابتلای فرد به بیماری های قلبی و عروقی؛
  • پیشگیری کننده از ابتلای فرد به بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا؛
  • حفاظت کننده از بدن در برابر آلودگی های محیطی؛
  • افزایش دهنده میزان مقاومت بدن در برابر عفونت ها؛
  • سرشار از ویتامین های B2، B12 و هم چنین B6؛
  • حاوی ترکیب بسیار مؤثر منیزیم و هم چنین منگنز؛

فواید استفاده از شربت ایمیونیس

شربت ایمیونیس با دارا بودن ترکیبات و مواد بسیار مغذی و هم چنین ویتامین ها و مواد معدنی می تواند بسیار مناسب برای استفاده افراد جهت کمک به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن آن ها و بهبود عملکرد آن در برابر انواع بیماری ها از قبیل بیماری های قلبی و عروقی و هم چنین بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا باشد. افراد می توانند با استفاده از این محصول، به حفظ سلامت بدنی خود کمک های مؤثری کنند.  

مواد تشکیل دهنده شرت ایمیونیس

در جدول زیر به بررسی و معرفی مهم ترین ترکیبات و مواد تشکیل دهنده مکمل مورد بررسی پرداخته شده است:

 

 

نام ترکیب مقدار موجود ترکیب موردنظر به هر 10 میلی لیتر درصد نیاز روزانه
ویتامین D3 IU 200 100 %
بتا کاروتن 1.5 میلی گرم **
تیامین هیدروکلرید 3 میلی گرم 273 %
پیریدوکسین هیدروکلراید 1.5 میلی گرم 107 %
سیانوکوبالامین 1.8 میکروگرم 72
نیکوتین آمید 15 میلی گرم 94 %
بیوتین 60 میکروگرم 120 %
دکسپانتنول 3 میلی گرم **
آهن گلوکونات 8 میلی گرم 57 %
روی گلوکونات 7 میلی گرم 70 %
منگنز 1 میلی گرم 50 %
مس 0.6 میلی گرم 60 %
سلنیوم 40 میکروگرم 73 %
منیزیم 20 میلی گرم 5 %
ید 50 میکروگرم 33 %
کروم 8 میکروگرم 20 %
کولین بیتارتارت 10 میلی گرم **
ال کارنیتین تارتات 5 میلی گرم **

 

کلام آخر

مکمل های بسیار زیادی برای کمک به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن افراد وجود دارد که سرشار از ترکیبات و مواد بسیار مغذی و هم چنین مواد معدنی و مولتی ویتامین ها می باشند و افراد با استفاده از آن می توانند به بهبود و تقویت سلامت بدنی خود کمک کنند. در این متن به بررسی یکی از مؤثرترین این مکمل ها به اسم شربت ایمیونیس پرداخته شده است که افراد با استفاده از آن می توانند به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن خود و هم چنین بهبود عملکرد آن کمک کنند و از ابتلای به انواع بیماری های قلبی و عروقی و هم چنین بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا پیشگیری کنند و منجر به بهبود و حفظ سلامت بدنی خود شوند. بنابراین، خرید ایمیونیس برای تقویت سیستم بدنی توصیه می شود.

 

شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *