قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که تمایل به عضویت در داروخانه آنلاین آتی فارمسی را دارند، لازم است که قوانین و مقررات مندرج را به طور دقیق مطالعه کرده و سپس اقدام به عضویت نمایند.

با ورود کاربران به سایت داروخانه آنلاین آتی فارمسی و انجام مراحل عضویت در آن، می توانند سفارشات و سایر خدمات موردنیاز خود را در زمان حال یا آینده ثبت کنند که این نشان از آگاه بودن آن ها از شرایط و قوانین سایت موردنظر و پذیرفتن آن ها می باشد.

کلیه قوانین و مقررات داروخانه آنلاین آتی فارمسی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد. لازم به ذکر است که قوانین ذکر شده در این صفحه از سایت در طول زمان قابل تغییر بوده و تغییرات اعمال شده، در صفحه مذکور به روز رسانی می شود. بنابراین، کاربران مؤظف هستند که از این تغییرات اطلاع و آگاهی داشته باشد.

مفاهیم

  • کاربر: کلیه افراد حقیقی/حقوقی که از سایت آتی فارمسی جهت ثبت سفارش اقلام موردنیاز خود استفاده می کنند.
  • داروخانه آنلاین آتی فارمسی: ارائه دهنده انواع خدمات دارویی و درمانی سفارش و ثبت شده توسط کاربر به وی می باشد.
  • ارسال کننده (پیک): مسئول ارسال سفارشات ثبت شده توسط کاربر، از داروخانه به آدرس کاربر می باشد.

مسئولیت ها، مجوزها و حقوق خاص

داروخانه آنلاین آتی فارمسی برای حقوق کاربران خود ارزش و احترام خاصی قائل می باشد. بدین جهت، برای رعایت و احترام به حقوق کاربران خود به هنگام استفاده آنها از خدمات و ثبت سفارش، اطلاعاتی را از آن ها اخذ میکند

 تا بتواند بدین طریق، خدمات مطمئنی را به کاربران محترم ارائه نماید.داروخانه آنلاین آتی فارمسی در خصوص حفظ اطلاعات شخصی کاربران، مطابق با قوانین حفظ حریم خصوصی جمهوری اسلامی ایران، عمل می کند.

داروخانه آنلاین آتی فارمسی مورد نظر، مسئول قرار دادن اطلاعات هویتی و تماس کاربر در اختیار ارسال کننده (پیک)، جهت برقراری تماس با گیرنده مرسوله در صورت لزوم، می باشد.

کاربران مؤظف می باشند که برای ثبت سفارش خود از طریق پیک، اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنند. در غیر این صورت داروخانه آنلاین آتی فارمسی هیچ گونه مسئولیتی را تقبل نخواهد کرد.

کاربران مؤظفند در حفظ نام کاربری و رمز عبور خود برای ورود به سایت دقت کافی داشته باشند و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی، از قرار دادن اطلاعات شخصی خود در اختیار دیگران خودداری کنند.

افراد حق ندارند که اطلاعات درج شده بر روی داروخانه آنلاین آتی فارمسی را به نفع خود تغییر دهند. در صورت مشاهده این موضوع، مسأله پیگرد قانونی داشته و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران با فرد متخلف برخورد می شود.

تمامی قیمت گذاری های مربوط به اقلام، توسط داروخانه آنلاین آتی فارمسی و طبق قیمت مصوبه تعیین شده است.

تمامی قیمت گذاری های مربوط به ارسال سفارش توسط پیک، طبق قیمت های مصوبه می باشد و خسارات وارده به سفارشات ارسال شده و حوادث قهریه در این خصوص نیز مطابق با قوانین ارسال کننده (پیک)

می باشد.

نکات مهم در خصوص تحویل سفارش کالا و اقلام

مشتری باید در حین تحویل سفارش خود و قبل از باز کردن بسته موردنظر، مشخصات کالای سفارشی را با کالای تحویل گرفته شده مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرتی از تحویل گرفتن بسته موردنظر

خودداری کند.

تذکر: لازم به ذکر است، در صورتی که مشتری بدون تطبیق دادن مشخصات محصول سفارشی با کالای دریافتی؛ آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، در صورت مشاهده هر گونه مغایرت بعد از باز کردن بسته،

امکان عودت آن وجود ندارد.

بنابراین، مشتری مؤظف است در زمان تحویل کالای سفارشی خود، تمام کالاهای سفارشی خود را به صورت ظاهری تحویل بگیرد، در صورت تحویل ظاهری کالا، فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات

ظاهری کالا نخواهد داشت. بنابراین، مشتریان باید توجه کنند که قبل از امضا کردن رسید تحویل کالا، ظاهر کالا را به دقت بررسی و در صورت وجود هر گونه مشکلی از تحویل گرفتن آن خووداری کرده و موضوع را

بلافاصله به بخش پشتیبانی آتی فارمسی اطلاع دهند.

افراد باید در جریان باشند که سفارش مشتری در کنار درب اصلی ساختمان منتهی به خیابان تحویل داده می شود.

هرگونه یادداشت مورد نظر برای زمان  تحویل سفارش را در قسمت مربوطه هنگام ثبت سفارش مکتوب قرار دهند تا به اطلاع پیک های مجموعه برسد.

 

قوانین تعویض محصولات (ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا)

مطابق با قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از مشتری، تمامی مرسوله های با شرایط زیر، امکان استرداد و تعویض را دارند:

  • وجود مشکل فنی
  •  مغایرت محصول با سایت
  • آسیب در اثر حمل

 افراد باید پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی آتی فارمسی مرسوله را مرجوع بفرمائید.