سلامت

معرفی قرص انرژکس گلدن لایف

قرص انرژکس گلدن لایف یک داروی موثر برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی ارگان های بدن است. امروزه به دلیل آلودگی، تغذیه نامناسب، مصرف الکل و سایر دخانیات، گاها سیستم ایمنی بدن ضعیف شده و افراد با مواردی همانند ریزش مو، کاهش تمرکز، کاهش توان و غیره روبرو هستند.

قرص انرژکس گلدن لایف یک داروی موثر برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی ارگان های بدن است. امروزه به دلیل آلودگی، تغذیه نامناسب، مصرف الکل و سایر دخانیات، گاها سیستم ایمنی بدن ضعیف شده و افراد با مواردی همانند ریزش مو، کاهش تمرکز، کاهش توان و غیره روبرو هستند. قرص انرژکس گلدن لایف می تواند املاح و ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین کند و قدرت و سلامت بدن را افزایش دهد.

مزایای استفاده از قرص انرژکس گلدن لایف:·   

 1.  افزایش دهنده انرژی بدن 
 2. تقویت کننده عضله سازی در بدن    
 3. تقویت کننده سیستم ایمنی بدن     
 4. تقویت نمودن قوای جسمی بدن      
 5. کاهش دهنده استرس اشخاص  
 6. تقویت کننده حافظه و افزایش تمرکز در افراد  
 7. مناسب برای افراد ورزشکار برای تامین قوای جسمی   
 8.  کنترل کننده میزان قند و کلسترول در بدن
 9. قابلیت سم زدایی و داشتن خواص آنتی اکسیدانی
 10. افزایش دهنده میل جنسی و افزایش احتمال باروری
 11.   بهبود عملکرد سیستم گردش خون در افراد 
 12.  افزایش دهنده قدرت بدنی افراد و انرژی آنها

ترکیبات قرص انرژکس گلدن لایف:

ترکیبات قرص انرژکس گلدن لایف در زیر بیان شده است که شما بتوانید قبل از مصرف سازگاری این قرص را با سیستم بدنی خود بسنجید:

–         ویتامین B1- B2- B3- B5- B12- C- E- D3

–         کلسیم کربنات

–         زینک کربنات

–         منیزیم اکساید

–         منگنز سولفات

–         سلنومتیونین

–         پتاسیم یدید

–         جینسینگ کره ای

–         خارخاسک

–         دامیانا

–         خارمریم

آشنایی با قرص انرژکس گلدن لایف:

قرص انرژکس گلدن لایف که به صورت 60 عددی در هر بسته، در داروخانه ها ارائه می شود، جز قرص های ویتامینه آقایان تجویز می شود. عموما پزشکان برای افزایش قوای جسمی و عضله سازی مصرف یک عدد روزانه آن به همراه غذا را توصیه می کنند. این قرص دارای جینسینگ کره ای بوده و برای بزرگسالان تجویز می شود. باید در نظر داشت که این دارو جهت تشخیص بیماری یا درمان آن مورد استفاده قرار نمیگیرد و تنها به عنوان یک قرص ویتامینه خواهد بود.

ویژگی های قرص انرژکس گلدن لایف:

همانگونه که در بالا ذکر شد، در ترکیبات این قرص، دامیانا وجود دارد. دامیانا می تواند میزان استرس را در بدن کاهش دهد. عموما این بیماری به دلیل کمبود روی اتفاق می افتد که قرص انرژکس گلدن لایف مملو از روی است. از سوی دیگر باید توجه نمود که داروی مذکور  دارای مقادیر قابل توجهی سیلی مارین است.

این ترکیب که عموما در خارمریم یافت می شود، به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کند و سم های موجود در بدن را دفع می نماید لذا برای بازسازی کردن سلول های کبدی گزینه خوبی خواهد بود.

خارخاسک موجود دارای هورمون های استروئیدی است، اان مورد می تواند میل جنسی و قوای جنسی را در بدن افزایش دهد. البته باید در نظر داشت که از این مورد به عنوان یک عضله ساز نیز استفاده می شود.

قرص انرژکس گلدن لایف برای افرادی که اغلب اوقات دچار خستگی، افسردگی، اضطراب و مواردی از این قبیل می شوند نیز به صورت موثر عمل می نماید زیرا دارای جینسینگ بوده که ضد افسردگی و افزایش دهنده میل جنسی است.

این قرص به راحتی می تواند نیتریک اکساید را در بدن افزایش دهد و از انسداد رگ ها و عروق جلوگیری نماید.

با استفاده منظم این قرص، فرد کمتر دچار سرگیجه، خستگی، کاهش تمرکز و وزوز گوش می شود.توضیحات بیشتر قرص انرژکس گلدن لایف: این قرص می بایست همواره در جای خشک و دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

مصرف استفاده این قرص برای آقایان بوده که به عنوان یک مولتی ویتامین عمل می نماید. داروی مذکور در کشور ایران تولید می شود اما تحت لیسانس گلدن لایف استرالیا است. عموما این قرص می بایست با غذا و به همراه آب زیاد مصرف شود. 

 

قرص انرژکس گلدن لایف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *