دسته‌بندی نشده

معرفی قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن 50 عدد

قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن 50 عدد از جمله مکمل­ های بسیار مقوی است که حاوی ویتامین ها و مواد معدنی بسیار مغذی و مفیدی است و می تواند به فرد کمک کند که سلامتی کامل بدن خود را به دست آورده و سیستم ایمنی بدن خود را نیز تقویت کند. علاوه بر این، افراد می توانند با استفاده از این محصول، مواد معدنی و ویتامین های موردنیاز خود را روزانه تأمین نمایند. بنابراین، با توجه به اهمیتی که مکمل موردنظر در تقویت سلامتی افراد دارد، در متن زیر به بررسی این محصول و مکمل تغذیه ای بسیار قوی پرداخته شده است.

وقتی که صحبت از سلامتی بدن و تغذیه به وجود می آید معمولاً افراد دچار بلاتکلیفی می شوند. به گونه ای که حتی بیش تر کارشناسان هنوز نمی دانند که برای بهینه سازی سلامت و تندرستی سیستم بدنی خود باید چه کارهایی را انجام داد. بنابراین، کارشناسان واجد شرایط نیز در این زمینه دارای نظرات متفاوتی می باشند. حال، مطالعات زیادی در این زمینه انجام شده است که نشان داده اند، استفاده از نوشیدنی های شیرین شده و قندی، می توانند سلامت کلی بدن فرد را به خطر انداخته و زمینه را برای ایجاد بیماری هایی از قبیل بیماری های قلبی و هم چنین دیابت نوع 2 را در فرد افزایش دهند. در این گونه موارد افراد باید از نوشیدنی های سالم تری از قبیل آب، چای های شیرین نشده، آب گازدار و قهوه استفاده کنند. استفاده از انواع آجیل ها و دانه ها نیز می تواند به بهبود عملکرد و سلامت سیستم ایمنی بدن افراد کمک کند. استفاده کردن از قهوه نیز به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد می تواند با افزایش طول عمر و کاهش خطر ابتلای فرد به بیماری هایی از قبیل دیابت نوع 2، بیماری های پارکینسون و آلزایمر و بسیاری از بیماری های دیگر همراه باشد. علاوه بر موارد ذکر شده ما در این بحث بر آن هستیم که به معرفی یکی از مکمل های بسیار مقوی در جهت کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن افراد بپردازیم که علاوه بر این، دارای کارکردها و خواص و ویژگی های بسیار مهم دیگری نیز می باشد که در ادامه بحث به آن ها اشاره می شود. مکمل مورد بررسی ما در این متن برای کمک به افراد در جهت دستیابی به سلامتی کلی بدن و نیز تقویت سیستم ایمنی بدن، قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن 50 عدد است.

با قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن 50 عدد بیشتر آشنا شویم

توجه به بدن و سلامتی آن، همواره یکی از مهم ترین موضوعاتی است که افراد باید به آن توجه خاصی داشته باشند. در این راستا افراد باید از انواع مواد مغذی سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مؤثر استفاده کنند. علاوه بر استفاده از مواد غذایی سالم، هم چنین استفاده از انواع مکمل های سرشار از مولتی ویتامین ها نیز می تواند در این زمینه بسیار مؤثر و مفید باشد. مکمل دیلی فرش ویتسکای نوعی قرص مولتی ویتامین می باشد که دارای 23 نوع از ویتامین ها و مواد معدنی بسیار مهم و مؤثر برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامتی فرد می باشد. از جمله مهم ترین ماده تشکیل دهنده این مکمل جنسینگ می باشد که در کنار سایر ترکیبات و مواد موجود در مکمل مورد بررسی، می تواند به سلامتی عمومی بدن و نیز تأمین ویتامین های روزانه افراد کمک های بسیار مؤثری کند. می توان بیان کرد که مکمل موردبررسی، از گروه مولتی ویتامین های عمومی و از نوع قرص می باشد که تمامی افراد اعم از زنان و مردان می توانند از آن استفاده کنند.

ویژگی های قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن 50 عدد

از مهم ترین ویژگی ها و خواص استفاده از مکمل موردبررسی در این مقاله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مکملی بسیار مؤثر و مفید در جهت کمک به تقویت و بهبود سلامت عمومی بدن؛
  • محصولی بسیار مقوی و تأمین کننده کلیه ویتامین های مورد نیاز روزانه بدن فرد؛
  • حاوی 23 نوع ویتامین، مواد معدنی و گیاه بسیار مؤثر جنسینگ؛
  • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن افراد در برابر ابتلای به انواع بیماری ها از قبیل سرما خوردگی، آنفولانزا و غیره.

هشدارهایی درباره استفاده از قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن 50 عدد

افراد باید در استفاده از مکمل مورد بررسی در این جا، نکات و هشدارهای زیر را مدنظر داشته باشند.

  • در صورتی که افراد به بیماری های خاص و مزمن از قبیل بیماری های کلیوی و قلبی و عروقی مبتلا می باشند باید از مصرف این مکمل خودداری کنند و در صورت نیاز به استفاده، قبل از مصرف با پزشک موردنظر خود مشورت کنند.
  • مصرف بیش از حد مکمل قرص دیلی به خاطر وجود ترکیب آهن در آن منجر به مسمومیت در کودکان زیر 6 سال می شود.
  • افراد باید در جریان باشند که در صورت داشتن حساسیت به هر یک اجزای تشکیل دهنده این محصول، می بایست از مصرف آن خودداری کنند.
  • زنان باردار و یا شیرده باید به این نکته توجه کنند که در صورت تمایل به مصرف این قرص، حتماً در مشورت با پزشک خود این کار را انجام دهند.
  • مصرف همزمان این محصول با برخی از داروها تداخل دارد که افراد باید از مصرف قرص دیلی فرش با آنتی اسیدها، بیس فسفونات ها مانند لوودوپا و هم چنین داروهایی از قبیل لووتیروکسین، آنتی بیوتیک ها از قبیل سیپروفلوکساسین و تتراسایکلین پرهیز کنند.

شیوه مصرف

روش مصرف مکمل موردنظر به این صورت است که افراد باید روزانه یک عدد قرص از مکمل مورد بررسی را به همراه با غذا و آب مصرف کنند.

ترکیبات

همان طور که در فوق اشاره شد مکمل قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن 50 عدد از مولتی ویتامین ها و مواد معدنی بسیار مهمی برای کمک به سلامت جسمانی بدن افراد و تقویت آن در برابر انواع بیماری ها و عوارض تشکیل شده است که در جدول زیر به بررسی این ترکیب های مفید به همراه میزان موجود از هر ترکیب در مکمل مورد نظر و نیز درصد نیاز مصرف روزانه پرداخته شده است.

نام ترکیب مقدار در 1 کپسول نیاز روزانه
ویتامین A IU5000 250 %
ویتامین C 100 میلی گرم 110 %
ویتامین D IU400 66 %
ویتامین E IU10 10 %
ویتامین B1 1.5 میلی گرم 166 %
ویتامین B2 1.7 میلی گرم 188 %
ویتامین B3 20 میلی گرم 166 %
ویتامین B6 2 میلی گرم 150 %
ویتامین B7 (بیوتین) 50 میکروگرم 166 %
ویتامین B12 6 میکروگرم 333 %
سلنیوم 110 میکروگرم 120 %
پانتوتنیک اسید 10 میکروگرم 200 %
کلسیم 80 میلی گرم 20 %
آهن 10 میلی گرم 150 %
منیزیم 10 میلی گرم 200 %
مس 800 میکروگرم 100 %
زینک 25 میلی گرم 195 %
فولات (به عنوان اسید فولیک) 400 میکروگرم 100 %
ریشه جنسینگ کره ای 100 میلی گرم *
پودر دانه کتان 10 میلی گرم *
کولین بیتارات 5 میلی گرم *
اینوزیتول 5 میلی گرم *

 

نتیجه گیری

کارشناسان عقیده دارند که عوامل زیادی در کمک به حفظ سلامتی افراد نقش دارند. داشتن سلامتی خوب به نوبه خود می تواند خطر ابتلای فرد به برخی از شرایط و عارضه ها را کاهش دهد که از جمله این شرایط می توان به بیماری های قلبی، سکته مغزی، برخی از انواع سرطان ها و جراحات اشاره کرد. حال افراد باید همواره به سلامتی خود و خانواده خود اهمیت دهند برای نمونه می توانند برای رسیدن به این هدف از غذاهای سالم و سرشار از مواد مغذی استفاده کنند. چرا که افراد هر آن چه را که می خورند با سلامتی آن ها رابطه تنگاتنگی دارد. افراد باید به خاطر داشته باشند که با انتخاب کردن غذاهای سالم تر و مقوی تر است که می توانند به پیشگیری از ابتلای به برخی بیماری ها کمک کنند. از طرفی داشتن یک رژیم غذایی سالم می تواند به کاهش وزن و هم چنین کاهش میزان کلسترول موجود در بدن فرد کمک کند. علاوه بر این، ورزش کردن به طور منظم نیز می تواند راه مؤثر دیگری برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن افراد و سلامتی آن در برابر ابتلای به انواع اختلالات و عارضه ها در نظر گرفت. در این متن، ما به بررسی یکی از مکمل های بسیار مؤثر در کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن افراد و نیز سلامتی بدن یعنی مکمل تغذیه ای قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن 50 عدد پرداختیم و به این نتیجه رسیدیم که محصول موردنظر با دارا بودن 23 ویتامین و مواد معدنی بسیار مهم از جمله ریشه گیاه جنسینگ می تواند نقش بسیار مؤثری در کمک به تقویت بدن افراد داشته باشد و مواد معدنی و سایر املاح و ویتامین های مورد نیاز بدن آن ها را نیز تأمین کند. افراد می توانند روزانه یک عدد قرص از محصول معرفی شده را همراه با آب و غذا مصرف کنند و برای یک دوره در نظر گرفته شده طبق نظرات پزشک و یا داروساز به مصرف آن ادامه دهند تا بتوانند نتایج لازم را دریافت کنند. زنان شیرده و یا باردار در این مورد، باید قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *