سلامت

معرفی کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد

کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد یکی از مکمل­های مغذی است که برای تسکین و کاهش دردهای حاصل از مفاصل و غضروف­ها بسیار مؤثر است. استفاده از این کپسول به خاطر داشتن مواد عالی بالا، موجب انعطاف­پذیری و تحرک در مفاصل می­شود و دردهای ناشی از بیماری­ها را کاهش می­دهد. کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد فاقد هرگونه طعم­دهنده یا شیرین­کننده مصنوعی است که استفاده از آن منجر به ترمیم و بازسازی مفاصل می­شود.

با کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد بیشتر آشنا شویم

کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد یکی دیگر از مکمل­هایی است که به تقویت مفاصل و عضلات فرد و بازسازی آنها کمک می­کند. مهمترین کارکرد و تأثیر کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد این است که درد ناشی از بیماری­ها را کاهش و از ابتلا شدن به بیماری­ها پیشگیری می­کند. کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد با دارا بودن مواد عالی از قبیل گلوگزآمین، کلسیم، گیاه دم اسبی، پودر زنجبیل و سایر مواد مغذی موجود، منجر به ایجاد تحرک و انعطاف­پذیری در مفاصل بدن انسان و بهبود عملکرد غضروف می­شود.

از دیگر عملکردی که کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد دارد، کمک به تسکین بیماری­های مفاصل در افراد مبتلا به آرتروز است. مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد باید روزانه 3 بار همراه با غذا و نوشیدن آب فراوان باشد. بسیاری از افرادی که دارای بیماری­های مزمن هستند از جمله بیماران کلیوی و دیابتی باید در جریان باشند که از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد استفاده نکنند و یا در صورتی که برای درد ناحیه مفاصل و غضروف مجبور به استفاده هستند، باید با پزشک خود مشورت کنند. نمونه دیگری از افرادی که باید در خوردن کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد دقت کنند، زنان باردار است و باید حتماً جهت استفاده و مصرف آن با پزشک خود مشورت کنند.

 ویژگی­های کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد

همان گونه که اشاره شد کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد برای بهبود دردهای ناشی از مفاصل و بازسازی آنها دارای اهمیت خارق­العاده­ای است. در زیر به دیگر ویژگی­هایی که کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد دارد اشاره می­شود:

استفاده از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد منجر به بهبود و سلامتی مفاصل و غضروف­های موجود در بدن فرد می­شود.

– کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد فاقد شیرین­کننده­ها، طعم­دهنده­ها و رنگ­دهنده­های مصنوعی است.

– استفاده از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد منجر به پیشگیری و درمان استئوآرتریت و سایر انواع آرتریت­ها در وجود افرادی می­شود که زمینه لازم برای ابتلاء به این نوع بیماری­ها در آنها وجود دارد.

– مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد موجب التهاب و تورم مفاصل در بیمارانی می­شود که به بیماری آرتروز مبتلا هستند.

مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد منجر به بهبود تحرف و انعطاف­پذیری مفاصل می­شود و به عبارتی دیگر بازسازی و ترمیم آن­ها می­شود.

-مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد باعث تقویت غضروف­ و مفاصل در افراد بزرگسال، حفظ بهتر مفاصل و جلوگیری از صدمات و آسیب­های مفصل ناشی از انجام فعالیت­های ورزشی در فرد می­­شود.

استفاده از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد منجر به تقویت غضروف­ها و مفاصل آسیب دیده می­شود.

– استفاده از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد باعث کاهش و تسکین دردهای حاصل از بیماری­ها در افراد و پیشگیری از انواع بیماری­های دیگر می­شود.

– استفاده از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد در رفع خشکی مفاصل و کاهش التهاب آنها، بسیار تأثیرگذار است.

 نکاتی درباره استفاده از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد

کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد مکمل غذایی برای کاهش درد ناحیه مفاصل و غضروف­ها می­باشد که توسط شرکت کوشان فارمد در ایران ساخته شده است. این کپسول­ها بیشتر با بهبود و تقویت مفاصل و استخوان افراد سروکار دارد و برای مصرف عموم آزاد است. لازم به ذکر است، افرادی که از بیماری­های دیگری از قبیل دیابت و سایر انواع بیماری­های دیگر از قبیل بیماری­های حاد کلیوی رنج می­برند و در حال مصرف دارو هستند باید از مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد خودداری کنند و در صورت تمایل برای مصرف این کپسول، حتما با پزشک موردنظر خود مشورت کنند. برای افراد عادی نیز در صورتی که مصرف این نوع قرص موجب ایجاد عوارضی از قبیل حساسیت در پوست آنها می­شود باید فوراً مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد را قطع و با پزشک مدنظر خود مشورت کنند.

مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد

– مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد باید همراه با غذا و با صرف آب فراوان همراه باشد. لازم به ذکر است که، افرادی که از داروهای دیگر استفاده می­کنند به ویژه افراد دیابتی و افراد مبتلا به بیماری­های مزمن یا بیماران با مشکلات حاد کلیوی برای مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد باید حتماً با پزشک مورد نظر خود مشورت کنند.

– میزان مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد در بزرگسالان 3  کپسول در روز می­باشد.

– مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد برای زنان باردار پیشنهاد نمی­شود و در صورتی که فرد تمایل به مصرف آن داشته باشد باید حتماً با پزشک خود مشورت کند.

– کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد را باید در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد، و دور از رطوبت و  دسترس کودکان نگهداری کرد.

– برای جلوگیری از اختلالات گوارشی، مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد باید حتما همراه با غذا و آب فراوان میل شود.

– هنگامی که فرد هنگام خرید کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد متوجه پارگی یا عدم وجود پوشش محافظ شود دور آن شود، باید از مصرف آنها خودداری کند.

– در صورتی که فرد از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد استفاده کند و به عوارضی از قبیل حساسیت دچار شود، باید مصرف آن را قطع و به پزشک مراجعه کند.

ترکیبات

بیماری آرتروز یکی از رایج­ترین بیماری­ها در بین زنان در دوره یائسگی، ورزشکاران و مردان در دوره میانسالی است که تمام اعضا و مفاصل بدن را درگیر می­کند و موجب سائیدگی غضروف­ها می­شود. کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد با دارا بودن مواد و ترکیبات مغذی از قبیل کلسیم، گلوکزامین، کندر و دم اسب و ترکیبات گیاهی زنجبیل یکی از عوامل مقابله با درد مفاصل و غضروف­ها و بهبود تحرک و انعطاف­پذیری در مفاصل و در نهایت فراهم کردن شرایط لازم برای تقویت آنها است.

استفاده از گیاه دم اسبی به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد در کاهش و بهبود دردهای ناشی از بیماری­های آرتروزی و تورم مفاصل بسیار مهم است.

زنجبیل نیز به عنوان یکی دیگر از مواد تشکیل­دهنده کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد؛ دارای اثرات مؤثری در کاهش التهاب و دردهای ناشی در ناحیه تاندون، مفصل­ها، دردهای عضلانی و سایر دردهای استخوانی است.

کندر نیز به عنوان دیگر مواد مؤثر در کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد با داشتن اثرات ضد التهابی، بسیار شبیه و همانند به داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی در درمان مفاصل و غضروف و استخوان­های شخص بیمار عمل می­کند.

بهبود خشکی صبحگاهی یکی از نتایج مهم استفاده از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد است. هیالورونیک اسید یکی از مواد مغذی تشکیل دهنده کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد است که نقش مهمی در روان­تر شدن و بهبود خشکی­های صبحگاهی مفاصل ایفا می­کند.

متیل سولفونیل متان نیز به عنوان یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد در کاهش درد و تورم ناشی از عضلات و مفاصل به ویژه در افرادی که به پوکی استخوان و استئوآرتریت و گرفتگی  عضلات مبتلا هستند مؤثر است. مهمترین جزء تشکیل دهنده متیل سولفونیل متان گوگرد است که در تولید کلاژن و برای کاهش دردها و التهاب­های مفاصل نقش مهمی را ایفا می­کند. گلوکزآمین نیز به همراه با متیل سولفونیل متان نقش مؤثری را در کاهش دردهای ناشی از مفاصل ایفا می­کنند.

برای اطلاعات بیشتر، در جدول زیر به طور خلاصه، مواد معدنی و آلی تشکیل­دهنده کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد و مقدار موجود در هر کدام از این مواد را در سه عدد قرص مورد مصرف در روز نشان می­دهد:

نام ترکیب مقدار موجود در 3 قرص
کلسیم mg 114
گلوکزامین 750mg
پودر ریشه زنجبیل 500mg
متیل سولفونیل متان 50mg
کندر بوسولیا 300 mg
گیاه دم اسب 100 mg
هیالورونیک اسید 9 mg

 

نتیجه­گیری

نتیجه بررسی­های انجام شده در ارتباط با کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد به ما نشان می­دهد که یکی از انواع مواد مغذی که موجب درمان سریع و مؤثر و موجب التهاب و بهبود حرکت و انعطاف­پذیری مفاصل و بازسازی و ترمیم آنها می­شود و مشکلات مرتبط با غضروف را برطرف می­کند کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد است.

افراد با مصرف روزانه سه عدد از کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد می­توانند زمینه تحرک و انعطاف­پذیری را در عضلات و مفاصل خود به وجود آورند و درد حاصل از مفاصل و غضروف­های خود را تسکین دهند. استفاده از قرص کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد برای افرادی که به بیماری­های مزمن کلیوی یا دیابتی دچار هستند و یا برای زنان باردار تجویز نمی­شود و باید از مصرف آن خودداری کنند مگر اینکه در مشورت با پزشک خود قرار گیرند.

مصرف کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد در طول چند روز موجب کاهش درد و التهاب موجود در مفاصل فرد و همچنین غضروف­ها می­شود. جالب است که کپسول جوینت پلاس کوشان فارمد فاقد گلوتن، سویا، گندم، ذرت، رنگ­های مصنوعی و طعم­دهنده­های شیرین­کننده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *