مادر و کودک

مقدار مصرف شربت استئوکر برای کودکان و اهمیت آن

شربت استئوکر از جمله یکی از مؤثرترین مکمل های قابل استفاده برای کودکان بالای 1 سال و بزرگسالان می باشد که با استفاده از آن می توان به تقویت و استحکام دندان ها و استخوان های آن ها کمک و از ایجاد هر گونه عارضه در آن ها پیشگیری کرد.

توضیحاتی درباره شربت استئوکر

شربت استئوکر، نوعی مکمل کودکان و بزرگسالان می باشد که با استفاده از آن و به خاطر دارا بودن ترکیباتی بسیار مؤثر از قبیل کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین D3 می تواند به تقویت و استحکام استخوان ها و دندان های آن ها کمک و از ایجاد اختلالاتی در آن ها از قبیل پوکی استخوان و نیز سائیدگی پیشگیری نماید. با استفاده از این مکمل هم چنین می توان به تقویت دندان های افراد و پیشگیری از سائیدگی و پوسیدگی در آن ها نیز کمک کرد.

استفاده از شربت استئوکر می تواند هم چنین منجر به حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری شود و با استفاده از این محصول که نوعی شربت فاقد لاکتوز، رنگ های مصنوعی و نگهدارنده های الکلی می باشد، می توان هم چنین به سلامت قلب، ماهیچه ها و اعصاب کمک کرد.

شربت استئوکر، علاوه بر مکمل کودکان، برای افراد دیگر نیز قابل استفاده می باشد به این ترتیب، که زنان در دوران یائسگی می توانند با استفاده از آن به کاهش عوارض مربوط به این دوران کمک و هم چنین کمبودهای تغذیه ای بدن را نیز تأمین کنند.

با استفاده از شربت مورد بررسی، افراد می توانند هم چنین به انقباض بهتر ماهیچه های خود کمک کنند. هم چنین باید بیان کرد که کودکان در سنین رشد خود برای استخوان سازی به مقدار زیادی کلسیم نیاز دارند و استفاده از مکمل های سرشار از کلسیم می تواند نیازهای بدن آن ها را تأمین کند که در این زمینه باید بیان کرد که استفاده از شربت استئوکر می تواند در این زمینه بسیار مؤثر و مفید باشد و به عنوان مکمل کودکان، نیازهای بدنی آن ها را نیز تأمین کند.

باید بیان کرد که استفاده از ویتامین D3 در کنار کلسیم نیز می تواند به ساخت استخوان ها و افزایش عضلات افراد کمک کند و این ویتامین به کمک ترکیب بسیار مؤثر کلسیم می تواند به افزایش در استخوان ها و حجم آن ها کمک و بنابراین، باید بیان کرد که با استفاده از این شربت، می توان به افزایش قد کودکان و نوجوانان نیز کمک نمود.

علل استفاده از شربت استئوکر

شربت استئوکر نه تنها به عنوان مکمل کودکان شناخته می شود، بلکه عموم افراد بزرگسال نیز می توانند از آن استفاده کنند. محصول مورد بررسی با دارا بودن ترکیباتی بسیار مؤثر، می تواند به بهبود و تقویت عضلات و استخوان های افراد کمک و از ایجاد هر گونه اختلال در آن ها از قبیل پوکی و هم چنین سائیدگی پیشگیری نماید. می توان بیان کرد که این شربت می توان هم چنین در دوران بارداری نیز برای حفظ سلامتی جنین و مادر مورد استفاده قرار گیرد. از دیگر علل استفاده از این محصول، در دوران یائسگی، برای کمک به درمان درد عضلات و استخوان های افراد از قبیل پوکی و یا سائیدگی می باشد که با استفاده از آن می توان به بهبود استخوان ها و دندان ها در تمامی سنین از 1 سال به بالا کمک های مفیدی نمود.

ویژگی های شربت استئوکر

 • حاوی ترکیباتی بسیار مؤثر از قبیل کلسیم، منیزیم، روی و هم چنین ویتامین D3؛
 • تقویت کننده و استحکام استخوان ها و دندان های افراد و پیشگیری کننده از سائیدگی و پوکی آن ها؛
 • تأمین کننده کلسیم موردنیاز بدن افراد به ویژه در دوران یائسگی و بعد از آن؛
 • قابل استفاده برای کودکان بالای 1 سال و هم چنین افراد بزرگسال؛
 • کمک کننده به حفظ سلامتی مادر و جنین در دوران بارداری؛
 • محصولی فاقد لاکتوز، رنگ های مصنوعی و نگهدارنده های الکلی؛
 • محصولی فاقد چربی و ترکیبات لبنی؛
 • پیشگیری کننده از پوسیدگی و پوکی دندان های افراد؛
 • افزایش دهنده میزان رشد قدی کودکان؛
 • تقویت کننده استخوان های ضعیف برای جذب بهتر؛
 • شل و آرام کردن ماهیچه ها و عصب ها در هنگام استرس؛

مقدار استفاده از شربت استئوکر

مقدار مصرف شربت استئوکر به عنوان یک مکمل کودکان و افراد بزرگسال، طبق دستور پزشک و به شرح زیر می باشد:

کودکان 1 تا 2 سال: 1 قاشق مرباخوری و 2 بار در طول روز؛

کودکان 3 تا 12 سال: 1 قاشق مرباخوری و 3 بار در طول روز؛

بزرگسالان: 2 قاشق مرباخوری و 2 بار در طول روز؛

در دوران بارداری و شیردهی: 2 قاشق مرباخوری و 2 بار در طول روز؛

لازم است بیان شود که هر 1 قاشق مرباخوری معادل 5 میلی لیتر می باشد.  

مواد تشکیل دهنده شربت استئوکر

کلسیم: کمک به تنظیم انقباض عضلانی، پیشگیری و کنترل کننده پوکی استخوان، پیشگیری از گرفتگی عضلات؛

منیزیم: کمک کننده به رفع گرفتگی های عضلانی، ریکاوری عضلات؛

روی: کمک به ساخت عضلات و استخوان های فرد، کمک به رشد استخوان ها و کلسیم دار شدن آن ها؛

ویتامین D3: کمک به بهبود و سلامت استخوان ها و دندان های فرد، تقویت کننده استخوان ها، بسیار مناسب برای تشکیل استخوان های نوزادان و افراد در سنین بلوغ؛

نام ترکیب مقدار موجود ترکیب موردنظر به ازای هر 10 میلی لیتر درصد نیاز روزانه
کلسیم 500 میلی گرم 63 %
منیزیم 150 میلی گرم 40 %
زینک (روی) 6 میلی گرم 60 %
ویتامین D 10 میکروگرم 200 %

 

کلام آخر

شربت استئوکر علاوه بر مکمل کودکان، عموم افراد بالای 1 سال و بزرگسالان نیز می توانند از آن استفاده کنند. باید بیان کرد که با استفاده از این شربت، می توان به تقویت استخوان ها و دندان های فرد کمک و از ایجاد هر گونه عارضه و اختلال در آن ها از قبیل، پوکی، سائیدگی و هم چنین نرمی و عدم انعطاف پذیری پیشگیری نمود.

با استفاده از شربت استئوکر، زنان در دوران بارداری نیز می توانند به حفظ سلامت خود و جنین کمک کنند.

 

شربت استئوکر ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *