مادر و کودک

نکاتی که برای کودک در فصل سرما باید دانست

در فصل سرما معمولاً کودکان بیش تر در معرض ابتلای به سرما خوردگی می باشند، بنابراین، والدین باید همواره در نظر داشته باشند که به نکات بسیار مفیدی در این زمینه توجه داشته باشند که در متن به آن ها اشاره شده است تا بتوانند به پیشگیری از ابتلای به سرما خوردگی کودکان خود کمک و در صورت ابتلای آن ها به سرما خوردگی، باید بیان کرد که محصولات و فرآورده های بسیار مؤثری برای کمک به درمان این نوع بیماری وجود دارد که یکی از مناسب ترین آن ها استفاده از اسپری کلداماریس بیبی می باشد.

توضیحاتی درباره فصل سرما، سرما خوردگی، کلداماریس بیبی

باید بیان کرد که در فصل زمستان، شرایط و رویدادهای شدید آب و هوایی از قبیل دمای بی سابقه، می تواند به ویژه زندگی کودکان را تهدید و هم چنین زیر ساخت های حیاتی برای رفاه کودکان را مختل کند. فصل سرما و برف می تواند باعث سرما زدگی کودکان و به دنبال آن سرما خوردگی آن ها شود که برای مقابله با این عارضه، والدین باید مراقبت های ویژه از کودکان خود را انجام دهند به این معنی که باید کودکان خود را با چند لایه بپوشانند و از پوشیده بودن سر، گردن و دست های آن ها اطمینان داشته باشند. والدین باید توجه داشته باشند که در فصل سرما، به منظور پیشگیری از سرما خوردگی، نوزادان و هم چنین کودکان خردسال را با یک لایه بیش تر از لباس بزرگسالان بپوشانند.

افراد باید هم چنین خطرات لباس را نیز در نظر بگیرند و از آن جایی که روسری ها و هم چنین رشته های مقنعه می توانند بچه های کوچک تر را دچار خفگی کنند، بنابراین، بهتر است که برای گرم نگه داشتن کودکان از لباس های دیگر استفاده کنند تا بتوانند در فصل سرما از کودک خود در برابر سرما خوردگی محافظت کنند.

باید قبل از این که کودکان در فصل سرما به بیرون از خانه برای بازی بروند، به آن ها هشدار داده شود که اگر خیس شدند و یا سردشان شد، به داخل بیایند و والدین باید با تماشا کردن آن ها به چک کردن آن ها در طول این مدت که بیرون می باشند ادامه دهند. چرا که ممکن است کودکان بخواهند در خارج از خانه به بازی ادامه دهند حتی اگر هوا خیس و یا سرد باشد.

کودکان و بزرگسالان هنوز هم ممکن است که در زمستان دچار آفتاب سوختگی شوند بنابراین، باید از ضد آفتاب برای حفاظت از پوست آن ها در فصل سرما استفاده شود. چرا که خورشید می تواند برف را منعکس و بنابراین، در مناطق در معرض آفتاب بهتر است که از کرم ضد آفتاب استفاده شود.

  اگر کودک در فصل سرما از خونریزی جزئی رنج می برد، از یک مرطوب کننده هوای سرد در اتاق او استفاده شود. استفاده کردن از قطره های بینی نمکی می تواند به مرطوب نگه داشتن بینی آن ها کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نماید.

در فصل سرما، بچه ها، آب بیش تری را از طریق تنفس از دست می دهند و باید مقدار زیادی آب به آن ها داده شود و باید والدین سعی کنند که برای ایجاد جذابیت بیش تر، به آن ها نوشیدنی و هم چنین سوپ گرم داده شود.

افراد باید توجه داشته باشند که کودکان زیر 8 سال را به تنهایی در فصل سرما به بیرون از خانه برای بازی کردن قرار ندهند.  

حال علی رغم توصیه های ذکر شده در فوق، چنان چه که کودکان در این فصل به سرما خوردگی مبتلا شوند باید از یک فرآورده بسیار مؤثر و مفیدی برای کمک به کاهش علائم عفونت های ویروسی مجاری تنفسی استفاده کنند که کلداماریس بیبی نامیده می شود.

علل استفاده از کلداماریس بیبی

در فصل سرما با ابتلای کودکان به سرما خوردگی، ممکن است که به عارضه ها و هم چنین اختلالاتی ناشی از این بیماری مبتلا شوند که در این متن به بررسی و معرفی یکی از مناسب ترین و مهم ترین این محصولات برای کمک به درمان این بیماری و هم چنین عوارض و ناراحتی های ناشی از آن پرداخته شده است. به طور کلی باید بیان کرد که اسپری کلداماریس بیبی از جمله یکی از مؤثرترین اسپری هایی می باشد که در فصل سرما که کودکان دچار سرما خوردگی می شوند، می تواند بسیار مؤثر و مفید برای پیشگیری از ابتلای به سرما خوردگی، آنفولانزا، کرونا و غیره باشد که استفاده از این محصول برای کودکان بسیار ایمن می باشد و استفاده از آن، منجر به بروز عوارض جانبی خاصی در آن ها نمی شود و به همین خاطر می باشد که والدین می توانند با اطمینان خاطر از این اسپری برای کودکان خود استفاده نمایند.

ویژگی های کلداماریس بیبی

  • محصولی بسیار مؤثر و مفید در جهت کمک به پیشگیری کردن از خشک شدن مخاط بینی؛
  • نوعی فراورده کمک کننده به مرطوب نگه داشتن مخاط بینی؛
  • کمک کننده به کاهش در علائم مخاط بینی ناشی از خشکی و هم چنین التهاب و یا تحریک مخاط بینی؛
  • بهبود دهنده انواع سینوزیت حاد و هم چنین بهبود علائم رینیت حاد؛
  • درمان کننده عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی؛
  • بسیار مناسب برای استفاده کودکان و نوزادان بالای 6 ماه و فاقد مواد نگهدارنده؛

مواد تشکیل دهنده کلداماریس بیبی

این اسپری حاوی 1.2 میلی گرم کاراژنیان هر پاف معادل 0.05 میلی لیتر می باشد.

کلام آخر

والدین باید همواره در فصل سرما از کودک خود در برابر ابتلای به سرما خوردگی مراقبت کنند و برای انجام این کار باید همواره از لباس های گرم برای پوشاندن کودک خود استفاده کنند و سایر نکاتی که در متن به آن ها اشاره شده است را مد نظر داشته باشند. حال در صورتی که کودک آن ها به سرما خوردگی مبتلا شود، باید از یکی از مؤثرترین و مناسب ترین محصولات در این زمینه به نام کلداماریس بیبی که محصولی بسیار مناسب از نوع اسپری می باشد استفاده کنند تا بتوانند به بهبود علائم و التهاب های ناشی از این بیماری کمک نمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *