مادر و کودک

پرینامکس برست فیدینگ را بهتر بشناسید

استفاده از مکمل های غذایی در دوران شیردهی بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل بسیاری از خانم ها در این زمان از مکمل هایی مانند کپسول پرینامکس برست فیدینگ برای تامین نیازهای بدن خود استفاده می کنند. این کپسول علاوه بر آن که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن خانم ها می گردد بر روی رشد و نمو سیستم بینایی و عصبی نوزاد نیز تاثیر گذار است.

همان طور که می ‌دانید در زمان بارداری و شیردهی نوزاد مواد مورد نیاز خود را از ذخایر بدن مادر تامین می کند. در صورتی که مادر تغذیه مناسبی نداشته باشد به مرور زمان دچار مشکلاتی مانند ریزش مو، تحلیل رفتن بافت استخوانی، ایجاد مشکلات پوستی و حتی کمبود ریز مغذی ها خواهد شد. به طور کلی در این دوران مادر برای سلامتی خود و نوزاد خود باید از مواد مغذی بیشتری استفاده نماید. به همین دلیل بسیاری از افراد سعی می کنند از مکمل های تغذیه ای برای تامین مواد مورد نیاز بدن خود استفاده کنند. یکی از بهترین این مکمل ها پرینامکس برست فیدینگ است که مخصوص بانوان می باشد و در دوران شیردهی بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل به طور کلی تمامی نیازهای مادر و نوزاد را برطرف می کند. در ادامه می ‌خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد این مکمل در اختیار شما مادران عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید.

 

همان طور که می ‌دانید در زمان بارداری و شیردهی نوزاد مواد مورد نیاز خود را از ذخایر بدن مادر تامین می کند. در صورتی که مادر تغذیه مناسبی نداشته باشد به مرور زمان دچار مشکلاتی مانند ریزش مو، تحلیل رفتن بافت استخوانی، ایجاد مشکلات پوستی و حتی کمبود ریز مغذی ها خواهد شد. به طور کلی در این دوران مادر برای سلامتی خود و نوزاد خود باید از مواد مغذی بیشتری استفاده نماید. به همین دلیل بسیاری از افراد سعی می کنند از مکمل های تغذیه ای برای تامین مواد مورد نیاز بدن خود استفاده کنند. یکی از بهترین این مکمل ها پرینامکس برست فیدینگ است که مخصوص بانوان می باشد و در دوران شیردهی بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل به طور کلی تمامی نیازهای مادر و نوزاد را برطرف می کند. در ادامه می ‌خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد این مکمل در اختیار شما مادران عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید.

 

پرینامکس برست فیدینگ مکمل شیردهی: 

 

همان طور که گفته شد کپسول یا قرص پرینامکس برست فیدینگ نوعی مکمل غذایی است که در دوره شیردهی بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل می تواند تمامی نیازهای مادر و نوزاد را به طور کامل برطرف کند. در واقع مکمل پرینامکس برست فیدینگ دارای تمامی ویتامین ها، اسیدهای چرب ضروری امگا ۳، املاح معدنی و همچنین کارتنوئید های طبیعی می باشد که با میزان دوز کافی و مناسب تهیه شده است. در واقع جنین در زمان بارداری از ذخایر بدن مادر استفاده می ‌کند و اگر مادر در طول دوران بارداری رژیم مناسبی نداشته باشد به مرور زمان با عوارض مختلفی مانند ریزش مو، تحلیل بافت استخوانی و… روبرو خواهد شد.

به طور کلی دوران بارداری از جمله دوران های است که مادر برای سلامتی خود و جنین نیاز به مواد مغذی بسیار زیادی دارد. همچنین در شش ماه اول زندگی بدن نوزاد حدود دو برابر افزایش پیدا خواهد کرد و انرژی و مواد مغذی که برای تکامل نوزاد و رشد آن نیاز است از شیر مادر فراهم خواهد شد به همین دلیل است که دوران شیردهی بانوان یک دوره بسیار مهم و ویژه به شمار می رود.

 

مهم ترین ویژگی های کپسول پرینامکس برست فیدینگ مخصوص شیردهی بانوان چیست؟ 

 

 • همان طور که گفته شد دوره شیردهی بانوان یکی از مهم ترین دوران زندگی آن ها به شمار می رود. بنابراین آن ها می توانند با استفاده از کپسول پرینامکس برست فیدینگ از ایجاد کمبود ویتامین‌ ها و املاح مختلف جلوگیری کنند و به طور کلی عوارض ناشی از کمبود این مواد در دوران شیردهی بانوان را کاهش دهند.
 • همچنین این مکمل که مخصوص بانوان می باشد موجب بهبود رشد و تکامل سیستم بینایی و مغزی در نوزادان شیرخوار خواهد شد.
 • استفاده از قرص و کپسول پرینامکس برست فیدینگ در دوران شیردهی باعث می گردد تا تمامی ریزمغذی های مورد نیاز بدن در این دوران تامین گردد.
 • از دیگر ویژگی ‌های این مکمل غذایی مخصوص بانوان می ‌توان به تامین متابولیسم طبیعی مادر و تامین انرژی مورد نیاز بدن اشاره نمود.
 • البته بهتر است بدانید که این محصول فوق العاده می تواند تاثیر بسیار عالی بر روی حفظ پوست، مو و ناخن خانم ها در دوران شیردهی داشته باشد.
 • از دیگر ویژگی ‌های فوق ‌العاده این محصول می‌ توان به تقویت سیستم ایمنی در دوران شیردهی بانوان اشاره نمود.

 

میزان مصرف مکمل غذایی پرینامکس برست فیدینگ: 

 

همان طور که گفته شد مکمل غذایی پرینامکس برست فیدینگ از مهم ترین مکمل های دوران شیردهی بانوان به شمار می‌ رود. اما توجه داشته باشید که در این زمان هر دارو یا مکملی که استفاده می کنید باید تحت نظر پزشک استفاده شود یا این که طبق نظر پزشک مصرف گردد. البته شما می‌ توانید روزانه دو قرص یا یک کپسول پرینامکس برست فیدینگ را همراه با غذای خود میل کنید و برای استفاده از این مکمل باید حتماً آب کافی میل شود.

نکات مهم برای استفاده از مکمل دوران شیردهی بانوان: 

 

 • دقت داشته باشید که مکمل دوران شیردهی بانوان را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • این مکمل را دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری کنید.
 • برای استفاده از کپسول پرینامکس برست فیدینگ حتماً با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • از مصرف بیش از اندازه این مکمل غذایی به شدت خودداری کنید.

 

مهم ترین فواید کپسول پرینامکس برست فیدینگ: 

 

به طور کلی می ‌توان گفت استفاده از کپسول پرینامکس برست فیدینگ در دوران شیردهی بانوان می تواند فواید بسیار زیادی برای آن ها به همراه داشته باشد. از جمله این فواید می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

 • تقویت سیستم ایمنی و افزایش سطح انرژی:

 

در کل می‌ توان گفت که کپسول پرینامکس برست فیدینگ از جمله مکمل های مخصوص بانوان می باشد که دارای ویتامین های گروه B و همچنین ویتامین C به همراه کارتنوئید ها است که در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و همچنین متابولیسم انرژی نقش بسیار مهمی خواهند داشت. به طور کلی استفاده از این مکمل غذایی در دوران شیردهی بانوان باعث کاهش خستگی و افزایش سطح انرژی در آن ‌ها می‌ گردد.

 

 • رشد سیستم بینایی و عصبی:

 

همان طور که در بالا گفته شد کپسول پرینامکس برست فیدینگ از جمله مکمل های غذایی می باشد که حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ است. بهتر است بدانید اسیدهای چرب امگا ۳ به خصوص DHA از جمله اسید های ضروری و لازم برای رشد سیستم بینایی و عصبی نوزاد می باشد. علاوه بر آن کاروتنوئید ها نیز از جمله ترکیبات آنتی اکسیدانی به شمار می ‌روند که موجب رشد و نمو سیستم بینایی و عصبی نوزاد خواهند شد و تمامی این مواد مورد نیاز به در مکمل غذایی دوران شیردهی بانوان وجود خواهد داشت.

 • خون سازی:

 

همه ما از اهمیت آهن برای افزایش خون سازی بدن آگاه هستیم، در کپسول پرینامکس برست فیدینگ آهن مورد نیاز برای ساخت گلبول های قرمز خون وجود دارد. زمانی که خون سازی در بدن افزایش پیدا کند اکسیژن بیشتری به سلول های بدن خواهد رسید و تمامی این موارد باعث تقویت سیستم ایمنی بدن خواهد شد. علاوه بر آن در این مکمل غذایی مربوط به دوران شیردهی بانوان ویتامین C نیز وجود دارد که باعث می گردد جذب آهن افزایش پیدا کند. بنابراین با استفاده از این کپسول فوق العاده علاوه بر دریافت آهن جذب آهن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 

 • حفظ توده استخوانی:

 

از دیگر ترکیبات کپسول پرینامکس برست فیدینگ می ‌توان به میزان کافی ویتامین D، ویتامین K، کلسیم و همچنین منیزیم اشاره کرد که تمامی این موارد باعث حفظ توده استخوانی مادر می ‌شوند و از پوکی استخوان جلوگیری خواهند کرد. به طور کلی می ‌توان این مواد را برای سلامت استخوان های مادر در دوران شیردهی بانوان مهم و ضروری دانست.

 

 • خواص آنتی اکسیدانی:

 

کپسول پرینامکس برست فیدینگ برای این یک مکمل غذایی دوران شیردهی بانوان به شمار می رود که حاوی ویتامین های E و C به همراه کاروتنوئید و سلنیوم می باشد و تمامی این موارد خاصیت آنتی اکسیدانی دارند. بنابراین با استرس اکسیداتیو دوران بارداری مقابله خواهند کرد.

 

نتیجه گیری: 

 

دوران شیردهی یکی از مهم ترین دوران زندگی بانوان به شمار می ‌رود.  در این دوران نوزاد تمامی نیاز های بدن خود را از بدن مادر و با تغذیه از شیر مادر تامین می کند. به خصوص ۶ ماه اول زندگی نوزاد اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین بهتر است خانم ها از مکمل‌ های غذایی مخصوص بانوان در دوران شیردهی استفاده کنند. یکی از بهترین مکمل های دوران شیردهی بانوان قرص پرینامکس برست فیدینگ می باشد. این مکمل دارای انواع املاح، ویتامین‌ ها و آنتی اکسیدان های مورد نیاز بدن بانوان است و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن آن ها می گردد. همچنین این محصول بر روی بهبود رشد و تکامل سیستم بینایی و عصبی نوزاد نیز تاثیر فوق ‌العاده‌ای دارد و باعث کاهش خستگی و بالا بردن انرژی بدن می گردد. به طور کلی استفاده از این مکمل غذایی می ‌تواند بسیاری از نیازهای بدن مادر مانند کلسیم، انواع ویتامین ها، املاح معدنی، آهن و… را تامین نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *