سلامت

چند دلیل برای بی میل شدن میل جنسی زناشویی

آیا درباره استفاده از مکمل جنسی اطلاعاتی دارید؟ معمولا مکمل جنسی برای افزایش میل جنسی و تقویت قوای باروری استفاده می شود.

توضیحاتی درباره تاثیر مکمل جنسی بر قوای باروری

بهبود عملکرد جنسی با استفاده از مکمل جنسی بر بهبود روابط عاطفی بین زوجین تاثیر می گذارد. داشتن رابطه جنسی سالم و رسیدن زوجین به ارگاسم یا اوج لذت جنسی، موجب بهبود روابط عاطفی بین زن و شوهر می شود.

برای بهبود روابط جنسی رژیم غذایی مناسب دارای گوشت های گرم، ماهی سالمون، صدف های خوراکی، سیب، آجیل ها و چغندر داشته باشید. انجام تمرینات ورزشی مناسب در هر روز، داشتن استراحت کافی، مدیریت استرس، کسب آرامش قبل از برقراری رابطه جنسی  و استفاده از مکمل جنسی بر کیفیت رابطه جنسی تاثیر مثبت می گذارد.

دلایل مختلف کاهش میل جنسی

 • ابتلا به بیماری افسردگی
 • استرس و اضطراب زیاد
 • وجود اختلاف با همسر
 • مصرف برخی از داروها
 • اعتیاد به الکل و مواد مخدر
 • اختلالات هورمونی
 • ابتلا به بیماری نارسایی کبد، قلب، کلیه و بیماری هایی که باعث ایجاد دردهای مزمن می شوند.
 • اختلال نعوظ و مشکلات جسمی

 

مکمل جنسی ایکسوویت فورت

یکی از انواع مختلف مکمل جنسی جهت تقویت قوای جنسی آقایان  و بهبود قدرت باروری آنها، مکمل ایکسوویت فورت می باشد. این مکمل با داشتن ترکیبات منحصر به فرد مانند انواع ویتامین ، مواد معدنی و آمینو اسیدها می تواند به افزایش قدرت باروری مردان کمک شایانی کند.

مکمل جنسی ایکسوویت فورت با فرمولاسیون ویژه خود می تواند اختلالات نعوظ در مردان را بهبود بخشد. یکی از مهمترین علل نازایی و ناباروری مردان، اختلال نعوظ است. با بهبود این مشکل و رسیدن به ارگاسم مشکل ناباروری آقایان تا حدودی درمان می شود.

این مکمل جنسی با ترکیبات گیاهی فوق العاده و مواد مغذی خود می تواند باعث تقویت میل جنسی مردان شود. با مصرف این مکمل  انرژی کافی برای انجام فعالیت های مختلف بدن تامین می شود.

فواید استفاده از مکمل جنسی ایکسوویت فورت

 • افزایش سطح انرژی بدن مردان
 • جلوگیری از بروز خستگی زودرس
 • تقویت میل جنسی
 • افزایش قوای جنسی
 • افزایش متابولیسم بدن
 • تقویت جسمانی
 • بهبود عملکرد جنسی
 • رفع اختلال نعوظ
 • حفظ سلامتی مغز و حافظه
 • جلوگیری از بروز بیماری آلزایمر

ترکیبات موجود در قرص ایکسوویت فورت

قرص ایکسوویت فورت یک مکمل جنسی فوق العاده موثر جهت بهبود روابط جنسی می باشد. ترکیبات موجود در این قرص آن را به یک داروی شفابخش برای درمان مشکلات جنسی مردان تبدیل کرده است.

عصاره جینسینگ کره ای

عصاره جینسینگ کره ای بر افزایش میل جنسی و افزایش قوای باروری مردان تاثیر زیادی می گذارد. این عصاره با افزایش قدرت جسمانی، تامین انرژی کافی و کاهش خستگی، موجب بهبود عملکرد جنسی در مردان می شود. البته مصرف این عصاره گیاهی برای افزایش میل جنسی خانم ها هم تاثیرگذار است اما تاثیر آن در مردان چند برابر است.

جینسینگ از طریق بهبود عملکرد سیستم عصبی و تعادل سطح هورمون های بدن موجب بهبود عملکرد جنسی می شود. این گیاه از طریق گیرنده های استروئیدی بر روی اسپرم ها تاثیر گذاشته و آنها را تقویت می کند.

جینکوبیلوبا

عصاره برگ های خشک درخت جینکوبیلوبا علاوه بر بهبود عملکرد ذهنی، برای درمان مشکلات جنسی مردان موثر است. مصرف این گیاه موجب افزایش توانایی و قدرت حفظ نعوظ در زمان انجام رابطه جنسی می شود. این گیاه بر افزایش میل جنسی و رسیدن به ارگاسم تاثیرگذار است.

ال کارنیتین

اسید آمینه ال کارنیتین موجب افزایش سرعت جریان خون در اندام های لگنی و تولید انرژی کافی برای افزایش مدت زمان نعوظ و بهبود عملکرد جنسی می شود. مصرف ال کارنیتین موجب حفظ سلامتی آقایان می شود. مصرف این اسید آمینه موجب بهبود علائم بیماری افسردگی در مردان، جلوگیری از بروز خستگی زودرس، بهبود عملکرد جنسی و درمان اختلال نعوظ می گردد.

ال آرژنین

اسید آمینه ال آرژنین با افزایش گشادی عروق، موجب بهبود خونرسانی به ناحیه تناسلی مردان می شود. در نتیجه افزایش خونرسانی، مشکل اختلال نعوظ برطرف می شود. نعوظ به دلیل پر شدن آلت تناسلی مردان با خون ایجاد می شود. به همین دلیل افزایش خونرسانی در ناحیه تناسلی موجب بهبود روابط زناشویی می شود. ترکیب این اسید آمینه با اسید آمینه ال کارنیتین تاثیرات شگرفی بر درمان اختلالات جنسی مردان به ویژه اختلال نعوظ می گذارد.

ویتامین C

ویتامین سی موجود در مکمل جنسی ایکسوویت فورت دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی می باشد. این ویتامین از سلول های بدن در برابر آسیب های رادیکال های آزاد محافظت می کند. وجود این ویتامین همراه با بیوفلاونوئیدها موجب افزایش جریان خون در بافت های ماهیچه ای ناحیه تناسلی شده و  حفظ حالت نعوظ بهبود می یابد. این ویتامین موجب افزایش تولید اکسید نیتریک شده، در نتیجه موجب گشادی عروق خونی آلت تناسلی مردانه می شود.

 

ویتامین E

وجود ویتامین E در مکمل جنسی ایکسوویت فورت موجب افزایش سوخت و ساز بدن و تولید انرژی فراوان می شود. وجود این ویتامین موجب افزایش سرعت گردش خون در بدن می گردد. به این ویتامین ویتامین جنسی هم می گویند زیرا موجب افزایش خونرسانی به ناحیه تناسلی و آلت تناسلی می شود. اثرات آنتی اکسیدانی این ویتامین از بروز آسیب های عوامل بیماریزا بر تمام اندام های بدن و اندام تناسلی جلوگیری می کند.

زینک

یکی از مواد معدنی بسیار مهم در ترکیب قرص ایکسوویت فورت، زینک است. زینک  در افزایش تعداد اسپرم و تولید اسپرم های سالم و دارای تحرک کافی تاثیر دارد.  وجود چنین سلول های جنسی برای افزایش قوای باروری مردان، لازم و ضروری می باشند.  روی برای تولید هورمون های جنسی پرولاکتین و تستوسترون موثر است. وجود روی در بدن مردان موجب افزایش تولید مایع پروستات می شود. در هر بار انزال حدود ا میلی گرم از ماده معدنی روی از بدن مردان دفع می گردد. برای حفظ سلامت ناحیه تناسلی و افزایش قدرت عملکرد جنسی، مردان باید در هر روز مقادیر کافی از روی را مصرف کنند.

سلنیوم

یکی از مواد معدنی موثر بر افزایش قوای جنسی، سلنیوم می باشد. وجود سلنیوم کافی در بدن مردان موجب افزایش سطح تستوسترون و بهبود میل جنسی می شود.

طریقه استفاده از قرص ایکسوویت فورت

افراد بزرگسال می توانند از قرص ایکسوویت فورت بسته به نیاز خود 1 تا 3 عدد  استفاده کنند.

نکات مهم درباره استفاده از قرص ایکسوویت

فقط بزرگسالان بالاتر از 16  سال می توانند از قرص ایکسوویت فورت استفاده کنند.

 • هیچگاه مقدار توصیه شده از این مکمل جنسی را بدون مشورت با پزشک افزایش ندهید.
 • اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید و یا از داروهای ویژه ای استفاده می کنید، حتما قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کنید.
 • اگر به هر یک از مواد تشکیل دهنده این مکمل حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید.

کلام آخر

کاهش میل جنسی می تواند به علل جسمانی و روحی ایجاد شود. استفاده از مکمل جنسی برای درمان برخی از مشکلات مانند اختلال نعوظ بسیار موثر است. برای برقراری رابطه زناشویی موفق باید عامل های روحی موثر بر کاهش میل جنسی مانند استرس، افسردگی، اضطراب و  اختلافات زناشویی را برطرف کنید.

 

ایکسوویت فورت هلث اید 30 عدد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *