دسته‌بندی نشده

چگونه قوای جنسی خود را تقویت کنیم – راه های طبیعی آن

رابطه جنسی یکی از لذت بخش ترین روابط حاکم بین زوجین است. در صورتی که شعله این رابطه بین زن و شوهرها خاموش شود، قطعا این موضوع تاثیر منفی بر روابط آنها و بنیان خانواده می گذارد. به همین منظور قصد داریم در این بخش به راهکارهای ساده ای برای تقویت قوای جنسی اشاره کنیم تا با آنها آشنا شوید.

پیشگفتار

تقویت قوای جنسی با تقویت و تحکیم رابطه جنسی رابطه مستقیمی دارد. طبق مطالعات و تحقیقاتی که اخیرا به دست آمده است، در صورتی که روابط بین زوجین به دور از رابطه جنسی باشد، یا رابطه جنسی آنها بسیار ضعیف باشد، قطعا این موضوع در روابط عاطفی و روابط خانوادگی آنها تاثیر منفی می گذارد. بنابراین بهتر است این روابط بین زن و شوهرها، بسیار قوی باشد. همانطور که میدانید امروزه عوامل متعددی باعث تضعیف قوای جنسی می شود. با شناخت و حذف این فاکتورهای آسیب زا می توانید از انرژی و توانایی بدنی بالا و در نتیجه نیروی جنسی قوی برخوردار شوید. بنابراین قصد داریم طی این مقاله به بررسی این موضوع و به راهکارهایی برای کمک به تقویت نیروی جنسی اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

تقویت قوای جنسی با مصرف میوه جات

طبق شواهد و بررسی هایی که برای تقویت قوای جنسی انجام شده است، مشخص شده که استفاده از بعضی از میوه ها باعث کمک به افزایش نیرو و توانایی جنسی می شود. آیا میدانید منظور کدام میوه ها است؟ به طور کلی میوه هایی که طبیعت گرمی دارند، به خوبی باعث کمک به تقویت قوای جنسی می شوند. میوه هایی همچون موز، آووکادو، خرمالو و… برای تقویت نیروی جنسی بسیار مفید و موثر هستند. از آنجایی که میوه ها سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی هستند، باعث تامین نیازهای بدن و در نتیجه کمک به افزایش نیروی جنسی می شوند. شما می توانید با تهیه سالاد میوه، آبمیوه و یا اسلایس های میوه از این میوه ها استفاده کنید تا از خواص آن بهره مند شوید. میوه های دیگری همچون نارگیل نیز به دلیل طبیعت بسیار گرمی که دارند، به تقویت نیرو و توان جنسی کمک زیادی می کنند.

 

آیا مصرف شکلات به تقویت قوای جنسی کمک می کند؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در خصوص تقویت نیروی جنسی به وجود می آید این است که آیا شکلات باعث کمک به تقویت نیروی جنسی می شود؟ در جواب باید بگوییم بله! در تمام طول تاریخ، از شکلات به عنوان نمادی برای شهوت و شهوانی شدن استفاده می شده است. طبق بررسی هایی که روی ترکیبات شکلات انجام شده، می توان گفت مصرف شکلات لذت جنسی را چند برابر می کند و باعث خوشبو شدن دهان می شود. همچنین به شما انرژی و نیرو می بخشد و خستگی های جسمی را نیز از بین می برد. بنابراین شما می توانید از شکلات برای تقویت قوه جنسی خود استفاده کنید.

استفاده از مکمل های دارویی برای کمک به تقویت نیروی جنسی

خوب است تا بدانید برای تقویت نیروی جنسی می توان از مکمل های انرژی بخشی که در تمام داروخانه ها در دسترس است، استفاده کنید. این مکمل ها به دلیل کمک به تامین نیاز بدن به ویتامین ها و مواد معدنی، باعث آزاد شدن هورمون های انرژی بخش در بدن می شوند، استرس و اضطراب را دور می کنند و موجب می شوند تا شما ساعاتی را کنار شریک جنسی خود لذت ببرید. بنابراین اگر ضعف بدنی دارید، می توانید انواع مکمل های تقویتی و انرژی بخش را از داروخانه ها تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

مصرف آجیل و دانه های روغنی را فراموش نکنید

حتما می دانید که انواع آجیل و دانه های روغنی برای بدن سرشار از خاصیت و ویتامین هستند. خوب است تا بدانید تامین نیاز بدن به ویتامین ها و مواد معدنی رابطه مستقیمی با تقویت قوای جنسی دارد. آجیل هایی مانند گردو، پسته، بادام هندی و… و همچنین دانه های روغنی مانند کنجد باعث کمک به افزایش میل و نیروی جنسی می شوند. شما می توانید این دانه ها و مغزهای خوراکی را به صورت معجون تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. یا به عنوان میان وعده و برای رفع گرسنگی از آنها استفاده کنید تا هم بدنتان از خواص آن بهره مند شود و هم نیروی جنسی تان افزایش بیابد.

چند راهکار ساده برای کمک به تقویت قوای جنسی

نکته ای که لازم است بدانید این است که تقویت قوای جنسی فقط از طریق تغذیه اتفاق نمی افتد. بلکه ترک یک سری عادت های غلط و همچنین تغییر سبک زندگی نیز باعث کمک به افزایش نیروی جنسی می شود. بنابراین باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید. در ادامه این بخش سعی داریم تا شما را با یک سری اقدامات مناسب برای تقویت نیرو و توان جنسی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

  1. خواب کافی داشته باشید

در رابطه جنسی شما به نیرو و نشاط زیادی نیاز دارید. زیرا این رابطه باید لذت بخش باشد. بنابراین بهتر است تا به اندازه کافی بخوابید. کسانی که با کمبود خواب روبرو هستند و یا به نوعی خواب منظم و کافی ندارند، هرگز نمی توانند نیرو و انرژی لازم برای داشتن یک رابطه جنسی خوب و سالم را داشته باشند. بنابراین سعی کنید به اندازه کافی بخوابید تا خستگی بدنی شما در حد خیلی شدید نباشد.

  1. ریلکس کنید و فاکتورهای استرس زا را از خود دور کنید

از جمله اقدامات دیگری که می توانید برای تقویت قوای جنسی انجام دهید این است که ریلکس کنید و از فاکتورهای استرس زا دور بمانید. به خاطر داشته باشید استرس و اضطراب بدترین دشمن بدن و سلامت بدن هستند. این موضوع هم به سلامت جسم شما و هم به سلامت رابطه جنسی شما آسیب زیادی وارد می کند. بهتر است تا ریلکس کنید و از فاکتورهای استرس زا دور بمانید. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید از رابطه جنسی تان لذت بیشتری ببرید.

 

  1. قبل از رابطه جنسی بحث نکنید

یکی دیگر از اقدامات مهمی که شما می توانید برای تقویت نیروی جنسی انجام دهید این است که هرگز چند ساعت قبل از برقراری رابطه، بحث نکنید. حال چه با شریک جنسی تان و یا با افراد دیگر. از آنجایی که به دنبال بحث کردن عصبانیت نیز به وجود می آید، این موضوع باعث از بین رفتن آرامش و فعال شدن نورون های عصبی می شود. در نتیجه شما نمی توانید از رابطه جنسی لذت ببرید.

  1. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

شاید برایتان جالب باشد تا بدانید تقویت و بالا بردن اعتماد به نفس باعث تقویت نیروی جنسی نیز می شود. سعی کنید به نقاط ضعف خود توجهی نکنید و بیشتر تمرکزتان روی نقاط مثبتتان باشد. به طور مثال خانمی که از اندام خود راضی نباشد و همیشه خودش را بابت این موضوع سرزنش کند، در رابطه جنسی به این موضوع فکر می کند و همین باعث از بین رفتن اعتماد به نفسش می شود. در نتیجه نیروی جنسی اش به شدت کاهش می یابد و نمی تواند از رابطه لذت ببرد. این موضوع به شکل های مختلفی در مورد آقایان نیز صدق می کند. بنابراین سرزنش کردن خود و همچنین روبرو شدن با نقاط ضعف باعث سرکوب میل جنسی و کاهش اعتماد به نفس می شود.

  1. ورزش کنید

ورزش کردن یکی از گزینه های بسیار مناسبی است که هم به سلامت عمومی بدن کمک می کند و هم باعث کمک به تقویت اندام های بدن می شود. آیا می دانید چگونه؟ با ورزش و فعالیت بدنی، گردش خون در بدن بیشتر می شود. همین موضوع باعث اکسیژن رسانی و خونرسانی بیشتر به اندام های بدن می شود. در نتیجه می توان گفت سموم بدن دفع می شود، استرس دور می شود و طی فعالیت بدنی خستگی از بین می رود. به همین علت بدن برای برقراری رابطه جنسی لذت بخش کاملا آماده است. شما می توانید با ورزش کردن نیروی جنسی خود را تقویت کنید.

 

  1. تغذیه تان را اصلاح کنید

یکی دیگر از مواردی که باید همواره به آن توجه کنید این است که تغذیه تان را اصلاح کنید و فاکتورهایی که مانع شادی و نشاط هستند را از برنامه غذایی تان حذف کنید. مصرف فست فودها و مواد خوراکی که حاوی مواد نگهدارنده هستند، نیروی جسمی و جنسی را کاهش می دهند. همچنین نوشابه های گازدار یا تنقلاتی مانند چیپس و پفک باعث کاهش نیروی جنسی می شوند. تا جایی که می توانید از محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده کنید. همچنین سعی کنید رژیم غذایی شما کمترین میزان روغن سرخ کردنی را داشته باشد. همگی این عوامل در کاهش نیروی جنسی تاثیر می گذارند. بنابراین اگر قصد تقویت قوای جنسی را دارید، بهتر است تا فاکتورهای آسیب زا را از رژیم غذایی تان حذف کنید و آن را با مصرف مواد غذایی و مواد خوراکی سالم جایگزین کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *