سلامت

چگونه می توانیم بدن خود را ایمن کنیم؟

آیا در مورد شربت ایمیونیس هیچ اطلاعی دارید؟ این محصول می تواند برای بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن مورد استفاده قرار گیرد.

توضیحاتی درباره ایمیونیس

ایمیونیس محصولی از نوع شربت می باشد که افراد با استفاده از آن به خاطر دارا بودن خاصیت های آنتی اکسیدانی و نیز دارا بودن مواد و ترکیبات بسیار مغذی از قبیل زینک،  سلنیوم و ویتامین D3 می توانند شرابط لازم را برای بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن خود فراهم کنند و از ابتلای به بیماری های قلبی و عروقی و هم چنین بیماری های عفونی از قبیل سرما خوردگی و نیز آنفولانزا پیشگیری نموده و به این ترتیب به حفظ و بهبود سیستم عملکردی بدن خود کمک و منجر به سلامتی قلب و عروق خود و بهبود در عملکرد آن شوند.

علاوه بر این، باید بیان کرد که با استفاده از این شربت، می توان میزان مقاومت بدن را در برابر انواع بیماری ها و عفونت ها افزایش داد و با دارا بودن ترکیبات بسیار مفید دیگری همچون ویتامین های B2، B12 و B6 و هم چنین منگنز و منیزیم، می توان به حفظ سلامت بدنی خود کمک کرد.

استفاده از ایمیونیس هم چنین می تواند به حفاظت از بدن در برابر آلودگی های محیطی کمک کند و باید بیان کرد که این محصول، از جمله محصولاتی است که افراد در تمامی سنین می توانند برای بهبود و تقویت سیستم بدنی خود از آن استفاده کنند و همواره شاداب و پر انرژی باشند.

از دیگر مزایای استفاده از این شربت، این است که فاقد مخمر، فاقد لاکتوز، فاقد نمک و هم چنین بدون رنگ بوده و مصرف آن به صورت روزانه می باشد و بهتر است که افراد این محصول را در حالی که با معده پر هستند و یا بعد از غذا مطابق با دستورات پزشک خود استفاده کنند.

ایمیونیس هم چنین می تواند بسیار مناسب برای استفاده کودکان باشد و کودکان با استفاده از آن می توانند به افزایش در میزان اشتهای خود کمک و به این ترتیب، شرایط لازم را برای افزایش در میزان وزن خود فراهم آورند و همه این خواص می تواند به خاطر این باشد که این محصول، سرشار از ویتامین های موردنیاز بدن کودکان می باشد. 

علل استفاده از ایمیونیس

باید بیان کرد ایمیونیس، از آن جایی که از نوع شربت بوده و قابلیت جذب بسیار سریع در بدن را دارد، افراد می توانند با استفاده از آن نسبت به قرص ها، زودتر به هدف خود در زمینه بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن و هم چنین تقویت عملکرد آن در برابر انواع بیماری های عفونی هم چون سرما خوردگی و آنفولانزا و کرونا دست پیدا کنند. استفاده از این محصول که برای عموم افراد اعم از کودکان و بزرگسالان بلامانع می باشد، افراد با استفاده از آن می توانند با دارا بودن ویتامین ها و مواد معدنی مغذی همچون زینک، به تأمین مواد ویتامینی و معدنی موردنیاز برای بدن خود دست یابند و همواره سیستم بدنی بسیار قوی داشته باشند و بتوانند هم چنین به بهبود و سلامت قلب و عروق خود نیز کمک و هم چنین کودکان نیز با استفاده از آن می توانند به افزایش در میزان وزن و اشتهای خود دست یابند.

ویژگی های ایمیونیس

 • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و بهبود دهنده عملکرد آن
 • مقابله با بیماری های عفونی از قبیل سرماخوردگی، آنفولانزا و کرونا
 • کمک به بهبود سلامت قلب و عروق افراد و پیشگیری از ایجاد ناراحتی در آن ها
 • مورد استفاده برای عموم افراد اعم از کودکان و بزرگسالان
 • دارا بودن قابلیت جذب بسیار آسان در بدن
 • فاقد لاکتوز، رنگ های مصنوعی، نمک و مخمر
 • حفاظت کننده از بدن در برابر آلودگی های محیطی
 • حفظ سلامت عمومی بدن
 • حاوی ترکیباتی از قبیل منیزیم، منگنز، زینک، ویتامین های B2، B12، B6، زینک و هم چنین سلنیوم
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی
 • اشتهاآور و افزایش دهنده وزن کودکان

فواید استفاده از ایمیونیس

باید بیان کرد که ایمیونیس به طور کلی دارای خواص تقویت کنندگی سیستم ایمنی بدن افراد و بهبود عملکرد آن در برابر انواع بیماری ها به ویژه بیماری های عفونی مانند سرما خوردگی و آنفولانزا می باشد و افراد با استفاده از این محصول با دارا بودن خاصیت های آنتی اکسیدانی و نیز با دارا بودن ویتامین ها و مواد معدنی بسیار مفید، می توانند به تأمین مواد معدنی و نیز مولتی ویتامین های موردنیاز بدن خود کمک و کمبود آن ها در بدن را جبران کنند و به این ترتیب، به حفظ سلامتی بدنی خود و افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری های عفونی و سایر آلودگی های محیطی دیگر کمک کنند.

مواد تشکیل دهنده ایمیونیس

از مهم ترین ترکیبات تشکیل دهنده ایمیونیس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

زینک: دارای خواص آنتی اکسیدانی، حمایت از سیستم ایمنی بدن؛

سلنیوم: بهبود در عملکرد سیستم ایمنی، تقویت شناختی، حفاظت کننده از بدن در برابر استرس اکسیداتیو و عفونت؛

ویتامین B2: کمک به حفظ سلامتی بدنی، تقویت کننده سیستم بینایی؛

ویتامین B12: مناسب برای عملکرد طبیعی مغز و سیستم عصبی، تولید کننده انرژی در بدن؛

ویتامین B6: تولید هموگلوبین خون (حمل اکسیژن به سراسر بدن)، رشد مغز کودکان، بهبود عملکرد افراد در تمامی سنین؛

منگنز: بهبود عملکرد کبد، بهبود سیستم ایمنی و تقویت فعالیت مغز؛

منیزیم: مورد استفاده برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن؛

ویتامین D3: پیشگیری کننده از بیماری های قلبی و عروقی، کاهش ریسک ابتلا به بیماری های خود ایمنی؛

کلام آخر

افراد باید همواره برای کمک به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن خود از مکمل های بسیار مناسب و مفیدی که سرشار از مواد ویتامینی و معدنی می باشد استفاده کنند و به این ترتیب، به بهبود در عملکرد بدن خود در برابر بیماری هایی از قبیل بیماری های عفونی کمک کنند. شربت ایمیونیس می تواند یک محصول بسیار مناسب برای استفاده عموم افراد اعم از بزرگسالان و کودکان و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن آن ها باشد و می تواند مواد معدنی و ویتامین های موردنیاز بدن را تأمین و کمبود آن ها را رفع نماید.

 

شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *