پوست،مو و ناخن

کرم ضد آفتاب پوست خشک بژ طبیعی

کرم ضد آفتاب پوست خشک بژ طبیعی اریکه فرآورده ای موثر و کاربردی در نرمی و رطوبت رسانی از پوست خشک دانست 

معمولاً پوست های خشک در برابر اثرات و عوارض ناشی از تابش اشعه های ناشی از نور خورشید آسیب پذیر می باشند و زمانی که این افراد در معرض نور قرار می گیرند، ممکن است که به عوارض و اختلالاتی در پوست خود از قبیل چین و چروک، خشکی و نیز آفتاب سوختگی مبتلا شوند و باید بیان کرد که برای کمک به پیشگیری از این عوارض، افراد باید همواره قبل از حاضر شدن در معرض نور خورشید، از محصولات ضد آفتاب استفاده کنند.

ویژگی های کرم ضد آفتاب پوست خشک بژ طبیعی اریکه

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل موردنظر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای فیلتر های شیمیایی، فیزیکی و ارگانیک
 • افزایش رطوبت و نرمی پوست
 • جلوگیری از خروج رطوبت از اپیدرم
 • مقاوم در برابر آب و تعریق

هشدارهایی درباره استفاده از کرم ضد آفتاب پوست خشک بژ طبیعی اریکه

از مهم ترین هشدارها و نکاتی که افراد باید در مصرف مکمل موردنظر به آن توجه داشته باشند را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افراد باید همواره در جریان این مورد باشند که کرم مورد بررسی برای تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری توصیه نمی شود.
 • در صورتی که فرد با استفاده از این کرم به عوارض و اختلالاتی در پوست خود از قبیل حساسیت های پوست و خارش و هم چنین سوزش مبتلا شود، باید مصرف این محصول را هر چه سریع تر قطع نموده و در این رابطه فوراً به پزشک مراجعه کند.
 • لازم به ذکر است که افراد باید قبل از استفاده از این محصول، تست حساسیت نسبت به آن را انجام دهند.
 • افراد باید همواره به این نکته توجه داشته باشند که پس از هر بار استفاده از این محصول مورد بررسی، باید درب آن را محکم ببندند.
 • ذکر این نکته نیز بسیار ضروری می باشد که افراد نباید میزان استفاده از این کرم را بیش از مقدار توصیه شده افزایش دهند.
 • افراد باید همواره به این موضوع توجه داشته باشند که باید از مصرف کرم مورد بررسی به اطراف چشم های خود خودداری کنند.
 • در ارتباط با روش نگهداری از کرم مورد بررسی نیز باید ذکر شود که افراد باید این محصول را همواره در جای خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید و رطوبت و هم چنین در دمای بسیار مناسب اتاق یعنی دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری کنند.
 • لازم به ذکر است که افراد باید همواره کرم مورد بررسی در این متن را به دور از دسترس اطفال نگهداری نمایند.

شیوه مصرف

روش استفاده از کرم مورد بررسی در متن به این صورت می باشد که افراد باید 15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب مقداری از محصول مورد بررسی را بر روی پوست خود ریخته و آن ها را ماساژ دهند تا به طور کامل در پوست جذب شوند.

در این متن به بررسی یکی از مهم ترین ضد آفتاب های قابل استفاده برای افراد دارای پوست های خشک پرداخته شده است که کرم ضد آفتاب پوست خشک بژ طبیعی اریکه نامیده می شود و در ادامه متن به توضیحات بیش تری در مورد آن پرداخته می شود.

با کرم ضد آفتاب پوست خشک بژ طبیعی اریکه بیشتر آشنا شویم

اینکرمرا می توان از جمله کرم های ضد آفتاب مورد استفاده برای پوست های خشک و نرمال در نظر گرفت که افراد با استفاده از آن می توانند همواره پوستی شاداب و درخشان و به دور از هر گونه عوارض و اختلال از قبیل خشکی و نیز چین و چروک داشته باشند. باید بیان کرد که محصول مورد بررسی از جمله یکی از مهم ترین محصولات و فراورده هایی می باشد که دارای فیلترهای شیمیایی، فیزیکی و نیز ارگانیک می باشد و افراد با استفاده از آن می توانند به افزایش در میزان رطوبت و نیز نرم کنندگی پوست خود کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نمایند.

از دیگر ویژگی ها و خصوصیات استفاده از محصول مورد بررسی این است که می توان آن را بسیار مقاوم در برابر آب و تعریق در نظر گرفت که هم چنین افراد می توانند با استفاده از آن به پیشگیری از خروج رطوبت از اپیدرم کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نمایند.

محصول مورد بررسی هم چنین دارای خواص و ویژگی های بسیار مؤثر و مفید دیگری نیز می باشد که افراد می توانند با استفاده از آن به حفاظت از پوست خود در برابر اشعه های ناشی از تابش نور خورشید از قبیل اشعه های UVA و هم چنین UVB کمک های بسیار مؤثر و مفیدی نمایند و به این ترتیب، همواره پوستی سالم و ابرسانی شده داشته باشند و از روند پیری زودرس پوست پیشگیری نمایند.

در ارتباط با ویژگی ها و خصوصیات اختصاصی محصول مورد بررسی نیز لازم است بیان شود که این محصول، فرآورده ای بسیار مقوی و مهم از نوع کرم ضد آفتاب و از گروه مراقبت کننده از پوست خشک و هم چنین قابل استفاده برای عموم افراد اعم از مرد و زن می باشد.

در ادامه این متن به ارائه اطلاعات بیش تر و کامل تری از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل مورد بررسی در این متن یعنی کرم ضدافتاب پوست خشک بژ طبیعی اریکه و هم چنین مهم ترین مواد و ترکیبات تشکیل دهنده آن پرداخته می شود.   

کد محصول : sku-ma8561212
بارکد : 6261156500651
نوع محفظه تیوپی
بافت محصول کرم
میزان محافظت در برابر آفتاب SPF 50
کارایی مرطوب کننده , محافظت در برابر آفتاب
حجم محصول 50 میل
نوع پوست خشک , معمولی
جنسیت خانم ها
کشور سازنده تولید فرانسه بسته بندی در ایران

نتیجه گیری

در متن فوق، همان طور که اشاره شده است به بررسی یکی از مهم ترین کرم های ضد آفتاب مورد استفاده برای افراد دارای پوست های خشک و آسیب دیده پرداخته شده است که سرشار از ترکیبات و مواد بسیار مقوی و مهمی از قبیل گلیسیرین، سدیم هیالورونات و هم چنین عصاره های دریایی می باشد که افراد با استفاده از آن می توانند همواره پوستی شاداب و درخشان و به دور از هر گونه عوارض و اختلال از قبیل آفتاب سوختگی و نیز چین و چروک و خشکی داشته باشند.

محصول مورد بررسی که کرم ضد آفتاب پوست خشک بژ طبیعی اریکه نامیده می شود و باید بیان کرد که این محصول از نظر ویژگی ها و خصوصیات اختصاصی، فرآورده ای بسیار مقوی و مهم از نوع کرم ضد آفتاب و از گروه مراقبت کننده از پوست خشک و هم چنین قابل استفاده برای عموم افراد اعم از مرد و زن می باشد.

 

کرم ضد آفتاب پوست خشک بژ طبیعی اریکه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *