سلامت

کپسول آوودین چاق کننده است؟

آیا درباره کپسول آوودین اطلاعاتی دارید؟ کپسول آوودین با ترکیبات عالی خود مانند ویتامین D، آووکادو، زنجبیل و سویا، موجب تقویت سلامتی استخوان ها و مفاصل می شود.

توضیحاتی درباره کپسول آوودین

کپسول آوودین کاملا گیاهی دارای ویتامین  D، عصاره زنجبیل، آووکادو و سویا می باشد. استفاده از این کپسول موجب کاهش درد و التهاب مفاصل می شود. استفاده 3 ماه تا 3 سال از این کپسول موجب بهبودی و درمان  علائم بیماری آرتروز می گردد.

بیماری آرتروز به علل مختلفی مانند ژنتیک، جنسیت ( بروز این بیماری در خانم ها بیشتر از مردان است)، اضافه وزن، انجام ورزش های سنگین و ابتلا به بیماری های متابولیک مثل دیابت ایجاد می شود.  برخی افراد هم به دلایل شغلی مجبور هستند برای ساعت های زیادی در حالت ایستاده، نشسته و یا خمیده  قرار بگیرند. به  دلیل انجام حرکات تکرار شونده، این گروه از افراد مبتلا به دردهای مفصلی می شوند. این گروه از افراد برای کاهش درد مفاصل، خود قبل از مراجعه به پزشک و انجام اقدامات درمانی صحیح، به فکر استفاده  از داروهای تسکین دهنده هستند.

استفاده بی رویه از داروهای مسکن شیمیایی موجب بروز آسیب های مختلف به بدن می شود. کپسول آوودین  یک ترکیب کاملا گیاهی و طبیعی بوده که موجب بهبود دردهای مفصلی می شود. مصرف این کپسول برای بدن بیماران عوارض جانبی ایجاد نمی کند.

برای بهبود درد و التهاب مفاصل خود می توانید از کپسول آوودین استفاده کنید. برای گرفتن نتیجه مطلوب و جلوگیری از ابتلا به بیماری آرتروز، بهتر است همزمان با مصرف این کپسول موارد زیر را انجام دهید:

 • استفاده از مواد غذایی مفید
 • وزن متعادل
 • اجتناب از انجام کارهای تکراری
 • انجام ورزش های صحیح و مناسب

 

 

فواید استفاده از کپسول آوودین

 • بهبود درد و التهاب مفاصل
 • ترمیم و بازسازی مفاصل
 • افزایش دامنه حرکتی مفاصل
 • پیشگیری از بروز تخریب غضروف های بین مفصلی
 • کاهش نیاز به مصرف داروهای تسکین دهنده شیمیایی و خیلی قوی

درمان آرتروز

آرتروز یک نوع بیماری مفصلی محسوب شده که موجب ایجاد درد و التهاب مفاصل می گردد. این بیماری در تمام افراد اعم از آقایان و خانم ها در سنین مختلف ایجاد می شود. بیماری آرتروز موجب ایجاد درد، تورم، سفتی و کاهش دامنه حرکتی مفاصل بیمار می گردد.

از بین رفتن غضروف  بین مفصلی باعث ایجاد دردهای آزاردهنده آرتروز می شود. با از بین رفتن غضروف بین مفصلی، سر دو استخوان کنار هم قرار گرفته و در اثر ساییده شدن به هم درد شدیدی ایجاد می شود. در برخی موارد هم آرتروز به دلیل عملکرد نامناسب سیستم ایمنی ایجاد می گردد که موجب بروز بیماری های خود ایمنی آرتریت روماتوئید و یا بیماری آرتریت پسوریاتیک می شود.

افراد مبتلا به آرتروز از داروهای تسکین دهنده  و در برخی موارد هم از کورتون برای بهبود دردهای مفصلی استفاده می کنند. برای بهبود بیماری های آسم، آرتریت روماتوئید، آرتروز و سایر بیماری های خود ایمنی از کورتون هایی مانند بتامتازون، کلوبتازول، دگزامتازون و تریامسینولون استفاده زیادی می شود. استفاده بیش از اندازه و برای مدت طولانی از کورتون ها،  موجب افزایش وزن شده زیرا این داروها موجب افزایش مقدار جذب آب توسط بدن می شوند.

اضافه وزن با مصرف برخی از داروها

اضافه وزن و یا کاهش وزن از عوارض جانبی برخی از داروها می باشد که عبارتند از:

 • انسولین ها: لیسپرو، آسپارت و گلولیزین
 • داروهای کاهنده فشار خون بالا: متوپرولول، پروپرانولول و آتنولول
 • داروهای ضد روان پریشی و درمان افسردگی دو قطبی و اسکیزوفرنی: لوکساپین، هالوپریدول، کلوزاپین، الانزاپین و ریسپریدون
 • داروهای ضد تشنج: والپروئیک اسید
 • قرص های ضد بارداری
 • داروهای روان درمانی
 • داروهای کورتون

 

ترکیبات موجود در کپسول آوودین و تاثیر آنها بر وزن

برخی از افراد تصور می کنند که کپسول آوودین موجب افزایش وزن می شود. این تصور کاملا اشتباهی است. این کپسول با ترکیبات منحصر به فرد خود موجب کنترل وزن می گردد.

زنجبیل

زنجبیل یک گیاه دارویی موجود در کپسول آوودین است که از دیرباز به عنوان داروی گیاهی کاهنده وزن محسوب می شود. زنجبیل با طبع گرم خود در طب سنتی چینی و ایرانی کاربرد زیادی دارد. وجود ترکیب شوگول در زنجبیل باعث تحریک فعالیت بیولوژیکی بدن می گردد. مصرف زنجبیل موجب هضم سریعتر غذا می شود. زنجبیل یک ترکیب گرمازا بوده و موجب کاهش وزن می شود. زنجبیل در ترکیب بسیاری از داروهای تسکین دهنده درد و التهاب وجود دارد.

سویا

وجود سویا در ترکیب کپسول آوودین موجب افزایش قدرت و حجم عضلات می شود. وجود ترکیب ایزوفلاوون در سویا، باعث کاهش ذخایر چربی بدن می گردد. سویا با متعادل کردن سطح انسولین بدن، باعث کاهش سطح چربی و وزن بدن خواهد شد. سویا با ترکیبات عالی خود از تشکیل سلول های چربی در قسمت های مختلف بدن به ویژه عضلات جلوگیری می کند.

آووکادو

آووکادو سرشار از فیبر، اسیدهای چرب امگا 3، کاروتینوئید، آنتی اکسیدان ها و فیتوسترول هامی باشد. فیبر موجب ایجاد احساس سیری برای مدت طولانی می شود. به همین دلیل فرد از مواد غذایی کمتر استفاده کرده و کاهش وزن رخ می دهد. ترکیبات عالی موجود در آووکادو باعث افزایش ساخت کلاژن در سلول های بدن می گردد. به همین دلیل درد و التهاب مفاصل  به دلیل افزایش سطح کلاژن بهبود می یابد. آووکادو به دلیل داشتن ریز مغذی ها با تنوع زیاد، در حفظ سلامتی عمومی بدن موثر است.

ویتامین D3

ویتامین D در حفظ سلامتی استخوان ها و مفاصل نقش مهمی را ایفا می کند. وجود این ویتامین در بدن موجب کاهش تولید هورمون پاراتیروئید می شود. وجود این هورمون باعث افزایش ذخیره چربی شکمی می گردد. یکی از عوامل موثر بر افزایش وزن، کاهش سطح ویتامین D در بدن می باشد.

طریقه استفاده از کپسول آوودین

برای کاهش درد و التهاب مفاصل و یا تقویت غضروف های مفصلی می توانید از کپسول آوودین در هر روز یک عدد بعد از صرف وعده غذایی اصلی استفاده کنید.

نکات مهم درباره استفاده از کپسول آوودین

کپسول آوودین با فرمولاسیون ویژه خود موجب تنظیم وزن می شود. استفاده صحیح و به اندازه از این کپسول موجب افزایش سطح سلامتی استخوان ها و کاهش دردهای مفصلی می گردد.

 • اگر به بیماری زمینه ای مبتلا هستید و یا از داروهای خاصی استفاده می کنید، قبل از استفاده از این کپسول با پزشک مشورت کنید
 • وجود زنجبیل در این کپسول باعث ایجاد تداخل دارویی با داروهای رقیق کننده خون مثل وارفارین ایجاد می کند.
 • کسانی که مبتلا به فشار خون بالا و قند خون بالا هستند، باید قبل از استفاده از این کپسول با پزشک مشورت کنند.
 • اگر به هر یک از اجزای تشکیل دهنده این کپسول حساسیت دارید، از مصرف این کپسول پرهیز کنید.

کلام آخر

تک تک مواد موجود در کپسول آوودین جهت تنظیم وزن بدن موثر هستند. مصرف این کپسول کاملا گیاهی چاق کننده نیست بلکه مصرف داروهای کورتون شیمیایی هستند که در طولانی مدت باعث افزایش وزن می شوند.

 

کپسول آوودین هولیستیکا ۳۲ عدد

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *